Reklam
Reklam
1.PALAMUT FESTİVALİ SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA...

1.PALAMUT FESTİVALİ SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA ERDİ

03 Aralık 2019 - 10:36

30 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihlerinde Belediye nikah salonunda gerçekleşen "Akçakoca Belediyesi 1.Palamut Festivali Satranç Turnuvası" sona erdi. İki gün boyunca süren turnuvaya çeşitli kategorilerde 240 yarışmacı katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz şu sözlere değindi “ Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi ve katılımcılarımızı tebrik ediyor, kutluyorum. Belediye olarak satranç sporuna önem veriyoruz ve geleneksel hale getirmek içinde bu yıl 1.sini düzenleyerek güzel bir başlangıç yaptık. Amacımız satranç turnuvalarıyla genç beyinlerin, bu sporla daha fazla ilgilenmelerini sağlayarak hayatlarında ileriyi görebilmelerine, plan ve muhakeme gücünü geliştirebilmelerine, sabır ve azmin başarıya olan katkısını anlayabilmelerine yardımcı olmak” dedi.

8 yaş ve altı kategorisinde dereceye girenlere ödülleri Belediye Başkanı Okan Yanmaz tarafından verildi. 10 yaş ve altı kategorisinde derece alanlara ödülleri Başkan Okan Yanmaz’ın eşi ve Umut Işığı Yardımlaşma Birimi koordinatörü Nursen Yanmaz tarafından takdim edildi. 14 yaş ve altı kategorisinde dereceye girenlere ödülleri Satranç Bölge Temsilcisi Çetin Kaynak tarafından sunuldu. Açık B kategorisinde derece alanlara ödülleri Düzce İl Türkiye Satranç Federasyonu Temsilcisi Sayın Haluk Velioğlu tarafından verildi. Açık A kategorisinde derece alanlara ise ödülleri Akçakoca İlçesi Türkiye Satranç Federasyonu Temsilcisi Hayrettin Atban tarafından takdim edildi.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Bu haber 601 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kur'an-ı Kerim yangında zarar görmedi
Kur'an-ı Kerim yangında zarar görmedi
Zabıta ekipleri pazar yerlerini denetlemeye devam ediyor.
Zabıta ekipleri pazar yerlerini denetlemeye devam ediyor.