Reklam
Reklam
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ESVET SARIOĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI...

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ESVET SARIOĞLU'NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

23 Mayıs 2020 - 15:05

Başkan Sarıoğlu, mesajında, " Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, barış, kardeşlik ve birlikteliği temsil eden mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir ay boyunca bir milletimiz ve inancımızın en belirleyici özellikleri olan kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık.Ekmeğimizi, suyumuzu, akraba, komşu ve ihtiyaç sahipleriyle paylaştık, aynı anda orucumuzu açtık, aynı anda dua ettik.

Ülkemizde ilk görüldüğü andan itibaren olduğu gibi, Ramazan ayında da tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınıyla da aynı birlik beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla, büyük bir kararlılıkla mücadele ettik. Bu Ramazan bayramında da bu mücadele çerçevesinde evlerimizde kalarak, özgürce bayramlaşıp sevinçlerimizi paylaşacağımız nice Ramazan Bayramları için aynı kararlılıkla mücadele etmeyi sürdüreceğiz.  Bu manada, tedbirlere bugüne dek olduğu gibi titizlikle uymamız halinde güzel günlerin yakın olduğuna inanıyorum.

Koronavirüs kısıtlamalarının, yanlarında olamadığımız büyüklerimize saygımızı, küçüklerimize sevgimizi göstermemize engel olmadığını da ifade etmek isterim. Yüz yüze gelme imkânlarının kısıtlı olduğu bu bayramda, bayramlaşmalarımızın büyük bölümünü telefonla, sosyal medya üzerinden ve çeşitli iletişim kanallarından yapacak, hepsinin hatırlarını soracak, gönüllerini alacağız.

Bu duygular içinde, tüm İslam aleminin, aziz milletimizin, çok değerli Akçakocalı hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, tüm aleme hayırlara vesile olmasını, huzur, saadet ve selamet getirmesini dilerim.

Bu haber 644 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gazetemizi ziyaret etti
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gazetemizi ziyaret etti
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER