Reklam
Reklam
Akçakoca Gençlik ve Spor ilçe müdürü ile söyleşi

Akçakoca Gençlik ve Spor ilçe müdürü ile söyleşi

08 Haziran 2020 - 19:32

Akçakoca Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Mehmet Aydın ile Yeni Akçakoca Haber Face tv ekibi olarak bir söyleşi yaptık. Yapılan bu söyleşide Akçakoca için çok faydalı bilgiler aldık.


Şu anda hala yapımı devam eden İlçe stadının durumu hakkında kendisinden bilgi aldık. Söyleşimizde Aydın “ İlçe stadının tadilatının başladığı günden bu güne kadar stad içi soyunma odaları Wc ve banyoların bitirildiğini, stad içi koltuklar değiştirildiğini, boyama işlerini yapıldığını ve boya renginin bakanlığımızın resmi renklerine boyandığını ifade etti.

Tartan pist hakkında yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi. Tartan pist yürüyüş ve koşu amaçlı kullanıldığını,bu pistin tüm Akçakoca halkının yedi yetmişe bay ve bayan kullanıma açık olduğunu ve ayrıca bayanlar için özel soyunma odası ve duş alanları oluşturduklarını ifade etti. Projede yapılması ne varsa takibcisi olduklarını ve ekstra proje dışı işler yaptıklarını okçuluk, güreş,atletizim ve halı saha gibi sportif alanlar oluşturduklarını ifade etti.


Çuhalı kapalı spor salonu kompleksinde gençlik merkezi yapımı için start verildiğini ihale yapılan ve zemin etütleri devam edip yapımına en kısa zamanda başlanacağını ifade ettiler. Çukur tarla diye ifade edilen yere yapılan kapalı spor salonunun kesin kabulünün yapılmadığını görülen eksikliklerin yaptırılmasına çalıştıklarını ifade etti.
  Mevcut tesislerin Sabah 7 gece 22.00’ye kadar halkımızın hizmetine üçretsiz açık olduğunu ifade etti.”  

Bu haber 1179 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
 ”Telafide Ben de Varım” ziyareti
”Telafide Ben de Varım” ziyareti