Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Amenajman planları yenileniyor

Amenajman planları yenileniyor

16 Ekim 2020 - 17:37

Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Akçakoca, Gölyaka, Mengen ve Düzce Orman İşletme Müdürlüklerinin 2020 yılı programında yer alan Amenajman Planları yenileniyor.

Bu kapsamda yapılan çalışmaların arazi aşaması tamamlandı. Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendislerinin başkanlığında yapılan çalışmalarda Plan Yapıcılar ve Bölge Müdürlüğü ekiplerince protokol safhasına gelindi. 08-14 Ekim tarihleri arasında İşletme Müdürlüklerinde heyetler bir araya gelerek Amenajman Planlarının yapım çerçevesinin ele alındığı Protokolleri İmzaladı.

Toplantılarda Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Ören, Orman İdaresi Planlama Şube Müdürü Güven Gültekin, Silvikültür ve Ağaçlandırma Şube Müdürü İbrahim Kantar, ilgili işletme müdürleri ve işletme şeflerle ile Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisleri ve Plan Yapıcı yüklenici firma yetkilileri katıldı.

Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Ören tüm heyetlere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek yenilenen planların ülkemiz ormancılığına katkı sağlaması temennisinde bulundu.

 

 

Bu haber 1220 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ BELLİ OLDU
GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ BELLİ OLDU
Akçakoca Hamsi Festivali
Akçakoca Hamsi Festivali
Reklamı Geç