Reklam
Reklam
ATSO BŞK.PAZVANT’DAN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI

ATSO BŞK.PAZVANT'DAN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant 2019-2020 eğitim öğretim yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

10 Eylül 2019 - 12:57

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması, kaliteli bir mesleki eğitimin yanı sıra gelişmeye ve araştırmaya açık bir bakış açısına sahip olabilmeleri, öz güveni yüksek, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmesi, tüm çocuk ve gençlerimizin fırsat eşitliği içinde eğitim-öğretim olanaklarından faydalanabilmesi için özel sektör temsilcilerinin ve hayırsever vatandaşlarımızın da desteği önem arz etmektedir.


Bu duygu ve düşüncelerle, başta ailelerimiz olmak üzere, aydınlık yarınlarımızın ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesi için büyük gayretlerle ülkemizin her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimize, idari kadromuza, okul içinde ve dışında eğitim için destek veren kurumlara ve milyonlarca öğrenciyi okullarına ulaşımını sağlayan servis personeline 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı hayırlı olsun derken, Akçakoca’ mıza ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Mehmet N. Pazvant
Yönetim Kurulu Başkanı

Bu haber 286 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sokaklar işsiz dolu
Sokaklar işsiz dolu
İSTANBUL CADDESİ ŞEKİLLENİYOR
İSTANBUL CADDESİ ŞEKİLLENİYOR