Reklam
Reklam
ATSO’dan ‘Evde kal’ çağrısında uyan ihtiyaç sahibi...

ATSO’dan ‘Evde kal’ çağrısında uyan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı

05 Nisan 2020 - 14:33

ATSO  tarafından yardımla ilgili şu bilgilere yer verildi. "Her yıl Ramazan ayında dağıtılan erzak kolileri bu sene koronavirüs salgını nedeniyle erkene alınarak, bu zor günülerde işsiz kalan zor durumda olan vatandaşlara dağıtılmak üzere Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne acil ihtiyaçlar için ilk olarak 300 adet gıda kolisi teslim edilmiş olup ihtiyaç halinde devamı yapılacaktır.

ATSO Başkanı Pazvant; TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkan Yardımcısı ve Bölge Oda Başkanları ile yaptığı video konferans toplantısında, bu şekilde ortak bir karar alındığını belirtirken, uygulamanın tüm Türkiye’de benzer şekilde hayata geçirildiğini söyledi.

Akçakoca’da her sene Odamız tarafından Ramazan ayında beşyüz ila bin koli arasında gıda yardımı yaptıklarını ifade eden Pazvant, bu sene salgın nedeniyle gıda yardımlarını, vatandaşların evlerde tutulduğu bu günlerde dağıttıklarını sözlerine ekledi.

Erzak kolilerinin Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edildiğini söyleyen Başkan Pazvant, ”Bu yardımların sayısını artırma noktasında her zaman halkımızın yanında olacağız. Bu zorlu günlerde ihtiyaçlı vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak için gereken ne varsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Bu haber 434 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA'DA BAYRAM DA HANGİ PETROLLER AÇIK OLACAK
AKÇAKOCA'DA BAYRAM DA HANGİ PETROLLER AÇIK OLACAK
Akçakoca'da bayram namazı saat kaçta? 2020 Diyanet Akçakoca duha (kuşluk) namazı vakitleri…
Akçakoca'da bayram namazı saat kaçta? 2020 Diyanet Akçakoca duha...