Reklam
Reklam
ATSO’SINA KARDEŞ ODA ZİYARETİ

ATSO'SINA KARDEŞ ODA ZİYARETİ

11 Eylül 2021 - 15:11

Kardeş Oda, Osmaniye TSO ve Osmaniye TB’ dan Odamıza ziyaret.

2018 yılında Batı Karadeniz’de yer alan Bölge Odaları ile kardeş oda protokolü imzalanan Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ile beraberinde Osmaniye Ticaret Borsası heyeti kardeş oda programı kapsamında ATSO ziyarette bulundular.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Demir, Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Aptullah Güreli,Fatih Mehmet Daşçı,Mustafa Coşkun, Süleyman Yıldırım ve Hüseyin Murat Kadan ile Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet, Yönetim Kurulu Üyeleri Nuh Türk, Hamza Bağrıaçık ve Selahattin Poçulu, ayrıca ziyarete Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Borsa Müdürümüz Yiğit Ateş oluşan heyet, Odamız Başkanı Mehmet N. Pazvant ve Meclis üyeleri tarafından İlçemiz deniz turizmine canlılık kazandırmak için hizmete sokulan Pusula Katamaran isimli gezi teknesi kahvaltı programında ağırlandılar.

Programa katılım sağlayan Kaymakam Mustafa Can ve  Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz tarafından misafirlere İlçemiz yöresel ürünleri takdim edildi.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odasında devam eden programda kardeş odaların birlikteliği vurgulanırken, karşılıklı iş imkanları ile sektör faaliyetleri tanıtıldı. faaliyetleriyle ilgili bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu, müşterek yapılabilecek çalışma ve projeler istişare edildi.

İlçemiz merkez camii gezilerek program sona erdi.

 

 

Bu haber 514 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakoca TSO’ dan yeni İlçe Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
Akçakoca TSO’ dan yeni İlçe Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun...
OSB Toplantısı Vali Atay'ın Başkanlığında Gerçekleştirildi
OSB Toplantısı Vali Atay'ın Başkanlığında Gerçekleştirildi