Reklam
Reklam
BAŞKAN BAŞAR’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN BAŞAR'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Vatan Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Serap Naz Başar Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak milletimizin bayramını kutladı.

23 Mayıs 2020 - 13:29

Pandemi önlemleri kapsamınca “önce sağlık” diyerek, iftar sofralarımızı paylaşamadığımız ve hiç alışık olmadığımız bir Ramazan ayını geride bıraktık.

Bayramlar berekettir, özlemdir, barıştır, umuttur.Bu yıl bayram ziyaretlerimizi yapamayacak olsak da, önümüzde güvenle ve şenlikle kutlayacağımız bayramlarımız olduğunun bilinci, içimizdeki burukluğu bir nebze olsun hafifletmektedir.

Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun temellerinin atılacağı nice bayramlar diliyorum.

Özgürce yaşadığımız, bayramlar kutlayabildiğimiz bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizin aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyor, Türk Ordusuna, güvenlik güçlerine ve olağanüstü bir çaba ile çalışan sağlık ordumuza minnet duygularımı sunuyorum.

Asya’nın uygarlık atağında olduğu bu yeni dönemde komşularımızla kardeşliğin, yurtta ve dünyada barışın hüküm süreceği; bütün insanlıkla paylaşacağımız aydınlıklar, güzellikler ve umutlu yarınlar hepimizindir.

Her günümüzün bayram tadında geçmesi dileğimle.

 

Serap Naz BAŞAR

Vatan Partisi Akçakoca İlçe Başkanı

Bu haber 6563 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • M.Y
  1 yıl önce
  Bayramların bir çok şeye vesile olduğunu bilmek gerçekten güzel.Vurgulandığı gibi barışmak, Kalemi kırmadan son sözü dinlemek.. Yanlış anlaşılan durumun düzeltilmesine fırsat vermek,tanıdığını bildiğini sanıp hüküm vermenin yanlışından dönmek..ipe gönderdiği mahkumun gözününün derinliğine bakmalı yargıç.. İpten dönenin de ipten döndüreninde bayramı olmalı..
 • M.
  1 yıl önce
  Gönüllerden geçenin akıldan da geçerek eyleme dönüşeceği temennilerin vücud bulması,kısa süreye içinde oluşan fikirlerin ön yargılardan ayrılması verilen hükümlerin aklın üst mahkemesinden dönmesi umudunuda beslemeli.Hüküm kalemini kırmadan son sözün dinlemesi de bir vicdanda bayramdır.Hem son sözünü söyleyecek olana hem son sözü verene..Ön yargıların peşin hükümlerin kırıldığıda bir bayram olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
 ”Telafide Ben de Varım” ziyareti
”Telafide Ben de Varım” ziyareti