Reklam
Reklam
Başkan Yanmaz, çay sözünü tuttu...

Başkan Yanmaz, çay sözünü tuttu...

15 Ekim 2020 - 18:25 - Güncelleme: 15 Ekim 2020 - 18:44

 Belediye Başkanı Okan Yanmaz Çay ocağında Yeni Akçakoca Haber basını ile bir araya geldi.  Yanmaz tüm soruları yanıtlarken, projeleri ve hedeflerini anlattı.

Gazetemizle sohbet toplantısında bir araya gelen Başkan Yanmaz, ülke olarak geçirdiğimiz zor sürecin ardından yeni normal dönemde toplantıların alınan tedbirler doğrultusunda başladığını söyledi. Koronavirüs (COVİD-19) sürecinde yapılan hizmetleri anlatan Başkan Yanmaz, “Bu süreç bizlere her şeyi özletti.Hayatın ne kadar güzel, ne kadar anlamlı ve birbirimizin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladık” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana şeffaflık ve adalet ilkesinden ödün vermeden görev yaptıklarını söyleyen Başkan Yanmaz, “Akçakoca her zaman Düzce'ye örnek olmuş, rol model olmuş bir ilçedir" ifadelerine yer verdi. Sohbet havasında gerçekleşen toplantıda gazetemizin sorularını yanıtlayan Başkan Yanmaz, Akçakoca ile ilgili her fikre ve görüşe açık olduklarını dile getirdi. Ayrıca Akçakoca ile ilgili merak edilen birçok konu hakkında açıklamalar yaparak proje detayları hakkında da bilgilendirmelerde bulundu. Sohbet esnasında Akçakoca Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu'da sohbete katıldı. Her iki başkanda Akçakoca için ellerinden gelen tüm hizmetlerini vereceklerini belirttiler. 

Sarıoğlu çay sohbetinde Gençlik ve Spor Bakanımızın söz verdiği yarı olimpik yüzme havuzu ile ilgili bir çalışmanın olduğunu, belediye başkanımzıdan bununla ilgili bir yer tahsisi yapıldığı anda bu projenin Akçakocaya kazandırılması için ne gerekiyorsa yapacaklarını sözlerine ekledi. Ayrıca son günlerde sanki Belediye Başkanımzla aramızda problem varmış gibi kamuoyunda böyle bir hava estiriliyor. Bunun aslı ve astarı yok biz Cumhur ittifakıyız ve Başkanımzda bizim başkanımız ve her şey Akçakoca için dedi.

Bu haber 1236 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAĞLIĞINIZ İÇİN MESAFENİZİ KORUYUN
SAĞLIĞINIZ İÇİN MESAFENİZİ KORUYUN
PTT AŞ 180’İNCİ YAŞINI KUTLUYOR
PTT AŞ 180’İNCİ YAŞINI KUTLUYOR