Reklam
Reklam
Başkan Yanmaz’dan ’Senin de Bir Ağacın Olsun’...

Başkan Yanmaz'dan 'Senin de Bir Ağacın Olsun' teşekkürü...

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Akçakoca’da bağışların devam ettiği "Senin de Bir Ağacın Olsun" kampanyasına katılanlara teşekkür etti.

08 Ekim 2021 - 15:04

Akçakoca’da "Senin de Bir Ağacın Olsun" kampanyası devam ederken, Başkan Yanmaz daha yeşil bir Akçakoca için tüm vatandaşları ağaç kampanyasına davet ederek kampanyaya katılanlara teşekkür etti.

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz’ın organize ettiği kampanyaya şuana kadar 2000 kişi katılarak bağışta bulundu.  “Senin de Bir Ağacın Olsun’’ kampanyasına katılarak bağış yapanların adlarına dikilecek olan ağaçlarda yaşatılacak.  Ağaçların  ömür boyu bakımını da Akçakoca Belediyesi tarafından yapılacak.

Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada, "Aklımızın erdiği andan ölüme kadarki yaşam sürecimizde ağaç dikerek ve ormanları koruyarak gelecek nesillerimize daha temiz ve daha yeşil vatan toprakları bırakmak hepimizin en temel sorumluluklarından biridir. Her an soluduğumuz temiz hava, yani oksijen ağaçlar vasıtasıyla üretilmektedir. Bunun için doğamıza sahip çıkmalı, ağaç dikimine özen göstererek dikilen ağaçları da koruyup kollamalı, orman yangınlarına karşı da daha dikkatli olmalıyız. Daha yeşil bir Akçakoca için ‘’Senin de Bir Ağacın Olsun’’ kampanyası kapsamında herkesi ağaç dikmeye davet ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: akçakoca tv
Bu haber 379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düzce’de
Düzce’de "Mevlid-i Nebi Haftası " coşkuyla kutlandı.
Gençler Sabah Namazında Buluştu
Gençler Sabah Namazında Buluştu