Reklam
Reklam
BAŞKANA PROJE HAKKINDA BİLGİ VERDİLER

BAŞKANA PROJE HAKKINDA BİLGİ VERDİLER

16 Kasım 2019 - 11:00 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 16:10

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ı makamında ziyaret etti.

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülen “Aynı Denizin Çocukları (Chıldren Of The Same Sea)” adlı eTwinning Avrupa projesi kapsamında öğrenci ve öğretmenler Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ı makamında ziyaret ederek projeleri hakkında bilgiler paylaştılar. Başkan Yanmaz’a Karadeniz'e kıyısı olan Ukrayna, Romanya, Gürcistan gibi ülkelerden öğretmen ve öğrencilerin katılım sağladığı proje süresince;  Milli, Kültürel, Fiziki, Sosyal, Yöresel ve farkındalık yaratıcı çalışmalar yapılacağı bilgisi verildi.

Aynı zamanda Karadeniz'in yaşadığı kirliliğe dikkat çekilecek olan bu proje ile öğrencilerin yaşadıkları coğrafyayı tanımaları, kültürel değerlerini özümsemeleri, farklı kültürlerle etkileşim sağlamaları, unutulmaya yüz tutmuş bölgemize ait değerleri öğrenmeleri, çevreci bir anlayış kazanmaları ve yabancı dil becerilerinin geliştirilmesinin hedeflendiği bilgisi verildi.

Öğrencilerin bu nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetinin dile getiren Başkan Yanmaz; projelerinden dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise, çocuk ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

 

Bu haber 574 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Tatil, Çocukların Aileleriyle Birlikte Eğlenme Dinlenme Yenilenme Sürecidir”
“Tatil, Çocukların Aileleriyle Birlikte Eğlenme Dinlenme...
Düzce’de maden sahaları denetlendi
Düzce’de maden sahaları denetlendi