Reklam
Reklam
BELEDİYE BŞK. M.OKAN YANMAZ’IN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ...

BELEDİYE BŞK. M.OKAN YANMAZ’IN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

09 Kasım 2019 - 11:01

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata veda edişinin 81. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yanmaz yayımladığı mesajında “ Devletimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. yıldönümünde saygı, rahmet ve özlemle anıyorum. Kurtuluş Savaşı’mıza liderlik eden Atatürk, kısa yaşamına sığdırdığı başarılarıyla, öngörüleriyle, eserleriyle, milli belleğimizde ve dünya tarihinde yerini almış, büyük bir komutan, saygın bir liderdir.

Gazi Mustafa Kemal, zor şartlar altında önderlik ettiği İstiklal mücadelesinin kazanılmasının ardından kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile bizlere demokratik bir Cumhuriyet, bağımsız bir ülke bırakmıştır.

Bugün bizlere düşen, vatanımıza ve bayrağımıza her zamankinden daha fazla sahip çıkarak, onun bırakmış olduğu mirası geleceğe taşımak ve göstermiş olduğu yolda muassır medeniyetler seviyesine ulaşmak için var gücümüzle çalışmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu güzel vatanı bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bir kez daha minnet ve şükranla anıyorum” sözlerine yer verdi.

Bu haber 645 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düzce turizmden hak ettiği payı alacaktır.
Düzce turizmden hak ettiği payı alacaktır.
AKÇAKOCA İMAM HATİP ORTAOKULU KAYITLARI BAŞLADI
AKÇAKOCA İMAM HATİP ORTAOKULU KAYITLARI BAŞLADI