Reklam
Reklam
BU YOLLAR TRAFİĞE “KAPATILDI”

BU YOLLAR TRAFİĞE “KAPATILDI”

09 Şubat 2020 - 12:47

Düzce Valiliği ve Bolu Valiliği tarafından bazı yaylaların trafik geçişleri kış tedbirleri kapsamında trafiğe kapatıldı. Abant-Sinekli Yaylası, Kardüz Yaylasına giden yol, Bolu'dan Yedigöller’e gidiş sağlayan yol ve Yığılca'dan Yedigöller’e giden yol trafiğe kapatıldı.

 

Düzce Valiliği ve Bolu Valiliği tarafından alınan kış tedbirleri kapsamında bazı yaylaların yolu trafik akışına kapatıldı. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; " İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında mevsimsel etkilerle birlikte, yaylalar, yüksek dağ kesimleri, ormanlık alanlar ve benzeri tehlikeli olabilecek yerlerde; gezi, seyahat, kamp veya spor aktivitelerinde bulunmak, ziyaretçilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak durumlara neden olmakla birlikte, kurtarma ekiplerinin de can güvenliğini riske atabilmektedir.

Kış şartlarının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği başta olmak üzere, herhangi bir mağduriyet yaşamaması önem arz etmektedir. Bu kapsamda, Abant–Sinekli Yaylası arasındaki yol Bolu Valiliği'nce, ilimizde ise Kardüz Yaylasına giden yol Valiliğimizce kapatılmıştır. Ayrıca, vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak amacıyla Bolu'dan Yedigöllere gidişi sağlayan yol Bolu Valiliği tarafından, Yığılca ilçemizden Yedigöllere giden yol ise Valiliğimiz tarafından kapatılmıştır.

Bu haber 762 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA SİNEK-BÖCEK Korkusu
KORONA SİNEK-BÖCEK Korkusu
AKÇAKOCA'DA BAYRAM DA HANGİ PETROLLER AÇIK OLACAK
AKÇAKOCA'DA BAYRAM DA HANGİ PETROLLER AÇIK OLACAK