Reklam
Reklam
ÇOCUKLAR İÇİN ÜCRETSİZ YAZ DÖNEMİ FUTBOL KURSU

ÇOCUKLAR İÇİN ÜCRETSİZ YAZ DÖNEMİ FUTBOL KURSU

06 Temmuz 2021 - 14:56

Çocukları spora teşvik etmek ve pandemi sebebiyle hareketsiz geçen 1 yılı telafi etmek amacıyla, okulların tatile girmesinin ardından ücretsiz yaz dönemi futbol kursu düzenliyoruz.

 Belediye Başkanı M. OKAN YANMAZ: ‘’Futbol kursuna 8-14 yaş aralığındaki tüm çocuklarımız başvurabilirler. Bizim için önemli olan çocuklarımızın gelişim çağında spordan mahrum kalmaması ve boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayacak aktiviteleri, kendileriyle buluşturmaktır.

Yaz dönemi futbol kursunu, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, gelişimlerine katkıda bulunmak, gelişim çağındaki çocuklarımızın pandemi sebebiyle hareket etmekten ve spor yapmaktan mahrum kaldıkları 1 yıllık dönemi telafi etmek ve geleceğin Akçakocaspor’una futbolcu yetiştirmek amacıyla, tamamen ücretsiz ve çocuklarımızın yararına olacak şekilde düzenlemeye gayret gösterdik.

Akçakocaspor antrenörleri tarafından verilecek futbol eğitimi ile geleceğin Akçakocaspor’u için de futbolcu yetiştirilmesi amaçlanıyor. Eğitim sonunda başarılı öğrenciler arasından, gelecek dönemde Akçakocaspor da forma giyecek oyuncuların seçilmesi bekleniyor.

6-9 Temmuz tarihleri arasında Akçakoca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü veya Akçakoca Şehir Stadyumundan başvurular alınacak. Başvuru için; öğrencilerin sağlık raporu, HES( HAYAT EVE SIĞAR) KODU ile gelerek başvuru anında alacakları formu doldurup velilerine imzalatmaları yeterli olacaktır.

Yaklaşık 8 hafta sürmesi beklenen eğitim, 12 Temmuz pazartesi günü Akçakoca Şehir Stadyumunda başlayacak..

Bu haber 483 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakoca TSO’ dan yeni İlçe Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
Akçakoca TSO’ dan yeni İlçe Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun...
OSB Toplantısı Vali Atay'ın Başkanlığında Gerçekleştirildi
OSB Toplantısı Vali Atay'ın Başkanlığında Gerçekleştirildi