Reklam
Reklam
DEVLET HASTANESİNDE SKANDAL!

DEVLET HASTANESİNDE SKANDAL!

15 Kasım 2019 - 11:18

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz’a, Akçakoca Devlet hastanesinde terbiyesizlik.

Dün gece, devam eden tedavisi için Akçakoca Devlet hastanesi acil servisine iğne olmaya giden  Başkan eşi  Nursen Yanmaz, reçetesini  evde unuttuğu için görevli  hemşire tarafından  iğnesi yapılmadı.

Akçakoca Belediye Başkanı eşi olarak hiç bir  imtiyaz istemeyen Nursen Yanmaz, yanında getirmeyi unuttuğu  reçetesini almak için eve giderek tekrar hastaneye geldi. İğne odasındag görevli hemşirenin saygısız davranışlarıyla karşı karşıya kalan Nursen Yanmaz ile görevli personel arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın uzaması üzerine devreye hastane polisi girdi.

Gelen hastalara kötü davranan nöbetçi hemşirenin agresif tavırlarından rahatsız olan Nursen Yanmaz, personel hakkında şikayetçi oldu.

Hastanede yaşanan skandalın çok yönlü soruşturulduğu öğrenildi.

Kaynak: akçakoca tv
Bu haber 738 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet Hulusi
    3 hafta önce
    Biz zaten böyle olaylar yaşıyoruz. Görevini kendi egosunu tatmin etmek için kötüye kul***an,agresif davrananlar maalesef oluyor. İş stresinden veya yaşadığı bir olay olmuştur deyip çoğu zaman hoş karşılıyoruz. Başkan eşinden ziyade sağlıkta görev yapmış Nursen hanım'dan özür dilemesi çok iyi olur. Özür dilemekle dil aşınmaz. Nursen Hanım'ında affedeceğini inanıyorum. Yapmış bir eşeklik.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA KYK CAM BOYAMA KURSU
AKÇAKOCA KYK CAM BOYAMA KURSU
HAMİYET SEVİL ÖĞRENCİLERİNDEN GURUR TABLOSU.
HAMİYET SEVİL ÖĞRENCİLERİNDEN GURUR TABLOSU.