Reklam
Reklam
DÜZCE ASKF BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK STADYUMDA İNCELEMELERDE BULUNDU

DÜZCE ASKF BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK STADYUMDA İNCELEMELERDE BULUNDU

12 Şubat 2020 - 17:54

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık, Akçakoca stadında başlatılan tadilat çalışmaları nedeniyle, statta maçların oynanmayıp dış sahalara çekilme ihtimaline açıklık getirmek amacıyla sahada bir inceleme yaptı. 

Yapılan incelemelerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Bıyık, tadilatların yapıldığı esnada maçların da Akçakoca’da oynanabilmesi için toplantı yapacaklarını söyledi.

 

Başkan Bıyık, ilk maçın kesinlikle Akçakoca stadında oynatılacağını, diğer maçların da oynatılabilmesi için çalışmalarda esneklik yapılmasıyla ilgili toplantı yapacaklarını, beklentilerinin Akçakoca’da maç oynanmasına engel olunmayacak bir programın oluşması olduğunu söyledi. 

Bıyık, tadilat ihalesinin İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından çok önceden yapıldığını, gelen ödeneğin geri gitmemesi için bir an önce çalışmaların başlatıldığını ifade ederken, tadilat çalışmasının play off maçlarına denk gelmesinin tamamıyla tesadüf olduğunu söyledi.

 

Düzce ASKF Başkanı Bıyık, İl Müdürü ve yetkililerle birlikte yapacakları toplantının sonunda, maçların Akçakoca stadında oynanabilmesi için çalışmaları esnetme noktasında çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Bıyık, yaptığı açıklamanın ardından beraberindeki heyet ve Akçakocaspor Kulübü yönetimi ile Akçakoca’nın siyasi parti başkanlarıyla birlikte çalışma alanları inceledi.

Heyet, incelemelerinin ardından toplantı yapmak üzere Abant Kahvecisi’ne geçti.

 

 

Bu haber 674 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fındık Üzerinde Oynanan Oyunlara Tepki!
Fındık Üzerinde Oynanan Oyunlara Tepki!
VALİ CEVDET ATAY'DAN ÇİLİMLİ KAYMAKAMLIĞI’NA ZİYARET
VALİ CEVDET ATAY'DAN ÇİLİMLİ KAYMAKAMLIĞI’NA ZİYARET