Reklam
Reklam
DÜZCE DGC ve TSYD ‘DEN YENİ MÜDÜRE ZİYARET

DÜZCE DGC ve TSYD ‘DEN YENİ MÜDÜRE ZİYARET

Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilciliği üyeleri göreve yeni atanan,

30 Kasım 2019 - 17:58

Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilciliği üyeleri göreve yeni atanan Düzce Gençlik ve Spor İl müdürü İsa Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, TSYD Düzce Temsilcisi Erol Tayhan ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu görüşme gayet samimi bir ortamda gerçekleşti. İsa Yazıcı’nın genç, genç olmasının yanında enerji dolu donanımlı bir yapıda olmasının Düzce’ye ve Düzce’de spora büyük güç katacağını kaydeden TSYD Düzce Temsilcisi Erol Tayhan, “Sayın Yazıcı, gençliğin verdiği enerji ve bürokratik tecrübesinin yanında aileden gelen sağlam referansı ile verdiği bilgiler ve yaptığı değerlendirmeler bize güven vermiştir. Tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Düzce Gençlik ve Spor İl müdürü İsa Yazıcı’da Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ve TSYD’yi bildiklerini ve takdir ettiklerini belirterek “Başkan Erol Tayhan’ın şahsında spor medyasını ve TSYD’yi iyi bir referansla takdirle karşıladıklarını belirterek, “TSYD’yle her zaman ortak çalışma ve ortak organizasyonlarda olmaktan mutlu olacaklarını” söyledi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Düzce’nin spor medyası, TSYD ve DGC başkan ve yöneticileri ile gerçekleşen buluşmanın zaman zaman gerçekleşmesi kararı alınarak program fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 505 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öztaş açıkladı: iş yerleri açılıyor
Öztaş açıkladı: iş yerleri açılıyor
Ticarette dijital tarım pazarı dönemi
Ticarette dijital tarım pazarı dönemi