Reklam
Reklam
DÜZCE HAFIZ İHO "Afrika’ da Bir Damla Su Oluyoruz"

DÜZCE HAFIZ İHO "Afrika' da Bir Damla Su Oluyoruz"

09 Eylül 2019 - 12:38

Düzce Mehmet Akif İnan Hafız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak Sosyal Bilgiler Öğretmenimiz Harun ÇUVAÇ Hocamızın önderliğinde gerçekleştirdiğimiz "Afrika' da Bir Damla Su Oluyoruz" projesinin birinci kuyusunu Çad' da açtık hamdolsun, yaklaşık 13000 TL 'ye malolan kuyumuzun ardından 2. kuyumuzun da bedeli ödendi ve inşâllâh en kısa zamanda 2. kuyumuzun da görsellerini paylaşırız.

Yaklaşık 27000 TL tutan kuyu ücretlerinin büyük bölümünü harçlıklarından, atölyelerimizde 3D yazıcılardan ürettikleri süs eşyalarını satarak, küçük çaplı kermesler düzenleyerek ve ailelerini harekete geçirerek öğrencilerimiz karşıladılar. Öğretmenlerimiz, Kur'an Kursu Hocalarımız, tüm personelimiz ve velilerimiz birer damla su olma bilinciyle taşın altına gönüllerini koydular.

Hep birlikte tanımadığımız, bilmediğimiz ve görmediğimiz kardeşlerimizin yine görmeden iman ettiğimiz Rabbimizin rızası için su ile hayat bulmalarına vesile olduk hamdolsun. Rabbimiz tüm katılımcılarımızın infaklarını kabul etsin inşâllâh. Bu güzelliğin planlayıcısı ve yürütücüsü Harun ÇUVAÇ Hocamıza ve tüm destek verenlere gönülden teşekkür ederiz.

Fotoğraf açıklaması yok.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, yazı

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Bu haber 968 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CİVAN ALİ VEFAT ETTİ
CİVAN ALİ VEFAT ETTİ
AKÇAKOCA TEPEKÖY SAPAĞINDA KAZA, 1 YARALI
AKÇAKOCA TEPEKÖY SAPAĞINDA KAZA, 1 YARALI