Reklam
Reklam
DÜZCE TSO “DÜNYAYA AÇILIYOR”

DÜZCE TSO “DÜNYAYA AÇILIYOR”

15 Ocak 2020 - 15:44

TSO’DA ULUSLARARASI PROJE AÇILIŞ TOPLANTISI

Düzce Üniversitesi ile TSO işbirliği dahilinde yürütülen Erasmus + Programı kapsamındaki “VOCATIONAL-WEB-LEAP: An Open Source e-Learning Platform for Training Vocational Students, Apprentices and Graduates on Web Design and Development” (Mesleki eğitim öğrencileri, stajyerler ve öğrenciler için açık kaynak kodlu web dizaynı geliştirilmesi için E öğrenme platformu)adlı projenin açılış toplantısı FB Topuk Yaylası Serkan Acar tesislerinde gerçekleştirildi.

Yunanistan, Romanya, Makedonya ve İspanya’dan gelen proje ortağı kurumların temsilcilerin katıldığı toplantı, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in açılış konuşması ile başladı.

Tuncay Şahin, Düzce Üniversitesi ile sürdürülmekte olan işbirliklerinin bugüne kadar olan en üst seviyeye ulaştığını, Düzce Üniversitesi ile birçok projede olduğu gibi bu projede de beraber olduklarını, projede Avrupa’dan ortaklarımızla da bir arada olmaktan çok memnun olduklarını belirterek başka projelerde de birlikte olmayı umduklarını söyledi.

Açılış toplantısında, Düzce Tanıtım filmi gösterildikten sonra, sırasıyla Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve proje ortağı diğer kurumların sunumları ile devam etti. Sunumlardan sonra, toplamda 3 yıl sürecek olan projenin değerlendirilmesi yapıldı ve teknik konular ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Bu haber 410 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düzce girişinde, ateş ölçerli 'koronavirüs' tedbiri
Düzce girişinde, ateş ölçerli 'koronavirüs' tedbiri
TRAFİK IŞIKLARINDA “EVDE KAL” ÇAĞRISI
TRAFİK IŞIKLARINDA “EVDE KAL” ÇAĞRISI