Reklam
Reklam
Düzce Üniversitesi Genç TEMA Topluluğundan Eğlenceli Öğrenme...

Düzce Üniversitesi Genç TEMA Topluluğundan Eğlenceli Öğrenme Kültürüne Katkı

Düzce Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu öğrencileri, 2020 yılında da sosyal sorumluluk faaliyetlerine hızla devam ediyor.

07 Ocak 2020 - 17:05

Düzce Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu öğrencileri, 2020 yılında da sosyal sorumluluk faaliyetlerine hızla devam ediyor.  Düzce Üniversitesi öğrencileri,  TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun koridorlarını çeşitli görsellerle boyayarak eğlenceli bir öğrenme ortamı oluşturulmasına katkı sağladı.

Genç TEMA Topluluğu ilk olarak, TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret ederek faaliyetlerini başlattı. Genç TEMA Topluluğu Başkanı ve aynı zamanda Düzce Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü öğrencisi Burcu Örük, Genç TEMA Topluluğu öğrencileri olarak bu çalışmaları yürüterek ve sosyal faaliyetleri hayata geçirerek topluma faydalı ve toplumla iç içe olmayı amaçladıklarını ifade etti.

Topluluk Danışmanı ve TEMA Vakfı Düzce İl Temsilcisi Öğr. Gör. Oğuzhan Kendirli ise “Öğrencilerimizin ders dışı zamanlarında enerjilerini topluma faydalı etkinliklerde kullanmaları, hem topluma katkı sağlamakta, hem de gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutmaktadır. Bu bilinç çerçevesinde öğrencilerimizle beş yıldır birçok çalışma yürüttük ve bu yıl da bu faaliyetlere yenilerini ekleyerek hem Üniversitemize, hem de ilimize katkı sağlayacağız. Bu faaliyetlerde emeği geçen tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ayşegül Doyran ise yaptığı açıklamada, "Düzce Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu öğrencilerinin verdiği destek ile ‘English Street’ koridorunu yaparak öğrencilerimize eğlenceli bir öğrenme ortamı oluşturmaya çalıştık. Hem gençlerimize hem de Üniversitemize bu çalışmalarda bizlere verdikleri destekler için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 495 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Maskesiz bu iş başarılamaz."
Kur'an Kursu Öğreticileri için uzaktan eğitimler başlıyor
Kur'an Kursu Öğreticileri için uzaktan eğitimler başlıyor