Reklam
Reklam
Düzce Üniversitesi Kariyer Yönetimi ve Kişisel Gelişim...

Düzce Üniversitesi Kariyer Yönetimi ve Kişisel Gelişim Koordinatörlüğü Bölüm Bazlı Farkındalık Eğitimleri Düzenliyor

30 Ekim 2019 - 17:02

Düzce Üniversitesi Kariyer Yönetimi ve Kişisel Gelişim Koordinatörlüğü, Düzce İş-KUR ile iş birliği içerisinde bölüm bazlı farkındalık eğitimleri düzenliyor. Bu kapsamda farkındalık eğitimlerinin ilki, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi.

İŞ-KUR Şube Müdürü Hasan Ali Subaşı tarafından verilen eğitime, Düzce Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü son sınıf öğrencileri katıldı. Bölüm bazlı geleceğin alternatif mesleklerinin konuşulduğu eğitimde; öğrencilere mezun olmadan önce karşılaşabilecekleri güçlükler hakkında bilgiler verildi. İlerleyen teknoloji sayesinde yok olmaya yüz tutan mesleklerin anlatıldığı eğitimde, bu mesleklerin yerine geçmesi olası meslekler hakkında da önemli bilgiler aktarıldı.

Farklı bölümlere yönelik eğitimlerin devam edeceğini belirten Düzce Üniversitesi Kariyer Yönetimi ve Kişisel Gelişim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, öğrencilerin bir sonraki eğitim bilgisine http://www.kariyer.duzce.edu.tr/ adresinden ulaşabileceklerini ve ayrıca ilgili sayfadan etkinlik talebinde bulunabileceklerini ifade etti.

Bu haber 558 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maskeler teslim Edildi.
Maskeler teslim Edildi.
Araçlar Dezenfekte edildi
Araçlar Dezenfekte edildi