Reklam
Reklam
Düzce Üniversitesi Yaz Döneminde 30. Açık Kapı Uygulamasını...

Düzce Üniversitesi Yaz Döneminde 30. Açık Kapı Uygulamasını Gerçekleştirdi

05 Ağustos 2019 - 19:13

Öğretim elemanları, idari personeller ve öğrenciler başta olmak üzere tüm mensupların; sorunlarını, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmelerini dinlemek üzere gerçekleştirilen “30. Açık Kapı Gününde” Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi paydaşları ile bir araya geldi.

Açık Kapı uygulamasına yaz döneminde de devam eden ve Düzce Üniversitesi’nin kapılarını paydaşlarına sürekli açık tutan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kurum içinden ve kurum dışından gelen katılımcıları dinleyerek kendisine iletilen sorunları, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmeleri not etti.

30.’su gerçekleştirilen Açık Kapı Gününde tüm mensuplarla yakından ilgilenen Rektör Çakar, kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulunarak tüm fikir ve önerilerin kendileri için önemli olduğunu ifade eden etti.

Mensuplarla en üst düzeyde iletişim kurmanın önemine vurgu yapan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Kapı uygulamasının taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak sonuçlandırılması ve Düzce Üniversitesi’nin gelişimine önemli katkılar sunması açısından büyük faydaları olduğunu sözlerine ekledi.

Bu haber 2197 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakoca'dan depremzedelere yardım eli
Akçakoca'dan depremzedelere yardım eli
CHP İlçe Başkanı Abanoz Gençlere önem vereceğiz
CHP İlçe Başkanı Abanoz Gençlere önem vereceğiz