Reklam
Reklam
Düzce Valiliği tarafından Organize Edilen “Okur Yazar...

Düzce Valiliği tarafından Organize Edilen “Okur Yazar Buluşmaları” Sona Erdi

İlimizde gerçekleştirilen kültür ve sanat faaliyetlerine her türlü desteğin sağlanarak İlimizin sosyal, kültürel ve sanat yaşamını zenginleştirerek hareketlendirmek,...

07 Mayıs 2019 - 11:02

İlimizde gerçekleştirilen kültür ve sanat faaliyetlerine her türlü desteğin sağlanarak İlimizin sosyal, kültürel ve sanat yaşamını zenginleştirerek hareketlendirmek, milli ve manevi değerlerine bağlı, aynı zamanda okuma isteği ve kültürü gelişmiş bir neslin oluşması bağlamında Düzce Valiliği tarafından geçen yıl başlatılan “Okur Yazar Buluşmaları” kapsamında bu yıl 29 Nisan - 3 Mayıs tarihlerinde alanında uzman Türkiye’nin tanıdığı birçok ismi bir araya getiren programın ilki Düzce Kredi Yurtlar Kurumu konferans salonunda Yazar Hatice Kübra Tongar’ın “Pedagojik Eğitimde Bağırmayan Anneler” konulu söyleşisiyle  başlamıştı.
Düzce KYK Konferans Salonunda çok sayıda Düzceli vatandaşımızın katılım sağladığı  Okur Yazar Buluşmalarının 2. gününde  Yazar, Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar; “Devlet ve ordu yapısı bozulan ülkelerin bir daha toparlanamadığı gerçeğini vurgulayarak Ülkemizin ve ordumuzun kıymetinin çok iyi bilinip, sahip çıkılması gerektiği...” ifadeleriyle Düzcelilerle buluştu. 
"En değerli iş insana yatırım" inancından yola çıkarak hayat tecrübelerini okurlarına aktaran  Hayati İnanç  Okur Yazar Buluşmalarının 3. Gününde Düzcelilere seslendi. 
Okur Yazar Buluşmalarının 4. gününde Duvar kitabı hakkında söyleşi gerçekleştiren Yazar Deniz Ülke Arıboğan, küreselleşme, göç, siber dünya konularında okuyucularını bilgilendirdi.
 Organizasyonu Valiliğimiz tarafından  gerçekleştirilen  Okur Yazar buluşmaları son gününde ise Yazar Yavuz Bahadıroğlu Düzceli okurları ile buluştu. Düzce KYK Konferans Salonunda düzenlenen konferansa çok sayıda vatandaşımız katıldı.

 

Bu haber 210 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEL FELAKETİNİN KAHRAMANLARI BİR ARAYA GELDI
SEL FELAKETİNİN KAHRAMANLARI BİR ARAYA GELDI
TESK/Palandöken: Çiftçiye peşin ödeme piyasayı rahatlatır
TESK/Palandöken: Çiftçiye peşin ödeme piyasayı rahatlatır