Reklam
Reklam
“LİGLER KALDIĞI YERDEN DEVAM ETMELİ”

“LİGLER KALDIĞI YERDEN DEVAM ETMELİ”

04 Mayıs 2020 - 18:45

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile dikkatlerdi çekti.

Koronavirüs salgınından dolayı, spor müsabakalarının durumunu değerlendirmek üzere 19 Mart 2020 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanımı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU başkanlığında, tüm federasyon başkanları ve kulüpler birliği başkanları ile bir toplantı gerçekleştirildiğini, akabinde “insan sağlığının her şeyden önemli olması münasebeti ile tüm spor müsabakalarının süresiz olarak ertelenmesi kararı alınmış, kararı Düzcespor olarak bizde memnuniyetle karşıladığımızı ve desteklediğimizi o tarihte kamuoyuna deklere etmiştik” diye sözlerine başlayan Düzcespor Kulüp Başkanı Kapoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu karardan sonra ise Sağlık Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda Futbol federasyonunun kulüplere bildirdiği tüm kararları Düzcespor kulübü olarak eksiksiz yerine getirdik ve halen daha da getirmekteyiz. Fakat, gelinen son noktada bizimde dahil olduğumuz 3. Lig hakkında adil olmadığını düşündüğümüz birtakım planlamalar kamuoyunda dillendirilmektedir.”

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, açıklamasını şu önemli tespitte bulunarak tamamladı: “Centilmenliği ve adaleti şiar edinmiş bir Kulüp olarak liglerin kaldığı yerden devam ettirilmesini ve sonuçlandırılması görüşünü savunmaktayız. Bunun sonucunda lig liderinin ve playoff'a kalacak takımların belirlenmesinin en adil yöntem olacağını, bunun dışındaki yöntemlerin ise adaletsizlik olacağını tüm kamuoyu ve spor severlerimize bildiririz. Saygılarımla.”

Bu haber 902 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
 ”Telafide Ben de Varım” ziyareti
”Telafide Ben de Varım” ziyareti