Reklam
Reklam
EN HAYIRLI ZİYARET

EN HAYIRLI ZİYARET

23 Şubat 2021 - 12:35

Kiraz Kaymakamlığı görevini yürüten Batuhan Sarıoğlu’na anne ve babadan hayırlı olsun ziyareti…

İçişleri Bakanlığı'nın 2 Şubat 2021 tarihli onayıyla İzmir ilinin Kiraz  Kaymakamlığına vekaleten atanan Batuhan Sarıoğlu’na anne ve babasından Hayırlı Olsun ziyareti…

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette baba Osman Nuri Sarıoğlu ve anne Ayşe Sarıoğlu'nun oldukça mutlu ve gururlu oldukları görüldü.

BATUHAN SARIOĞLU KİMDİR?

06 Ağustos 1995 doğumlu olan Akçakoca ilçesine bağlı Uğurlu köyünden kaymakam Batuhan Sarıoğlu, ilk ve Orta öğretimini Akçakoca’ da tamamladıktan sonra 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. İkinci üniversite kapsamında 2020 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olan Kaymakam Sarıoğlu, Yüksek Lisans eğitimi Düzce Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalında tez aşamasındadır.

2020  yılında İçişleri Bakanlığı’ nın açmış olduğu sınavı kazanarak 108. Dönem Düzce Kaymakam Adayı olarak mesleğe başlayan Kaymakam Sarıoğlu, sırasıyla Yalova ve Tokat illerinde teftiş stajını, Burdur/Gölhisar ve Kastamonu/Tosya ilçelerinde refiklik stajını tamamlamış olup, 02/02/2021 tarihli İçişleri Bakanlığı onayı ile 08/02/2021 tarihinde Kiraz  ilçesinde görevine başlamıştır.

Bu haber 1489 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TESK, esnaf için Erdoğan'dan 9 maddelik talepte bulundu!
TESK, esnaf için Erdoğan'dan 9 maddelik talepte bulundu!
Vatan Partisi'nden gazetemize ziyaret
Vatan Partisi'nden gazetemize ziyaret