Reklam
Reklam
EYT (BDS) KURULDU BOLU DÜZCE SAKARYA (BDS)TEK DERNEKTE…

EYT (BDS) KURULDU BOLU DÜZCE SAKARYA (BDS)TEK DERNEKTE…

25 Kasım 2019 - 10:19

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Bolu Düzce Sakarya(BDS) ilk genel kurulunu Düzce’de gerçekleştirerek resmiyet kazandı. EYT (BDS) Dernek başkanlığına Mehmet Ali Çelik getirildi. Başkan Çelik, genel kurul sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür ederek “Kimsenin arka bahçesi olmadık olmayacağız da. EYT’lilerin gasp edilen ve yok sayılan haklarının temin için mücadelemiz sürecek. Üç ilin tek konu hakkında bir araya gelmesi savunduğumuz davanın önemi açısından daha da anlamlıdır” diyerek aynı hedefler konusunda azim ve kararlılığımızın süreceği mesajını verdi.

Düzce, Sakarya ve Bolu’dan gelen EYT’liler daha önce kararlaştırdıkları program çerçevesinde genel kurul için biraya yüz kişiye yakın gurup Divanın oluşmasıyla birlikte genel kurullarını gerçekleştirdi. EYT Sakarya İl Temsilcisi İlhan Korkmaz, Bolu EYT İl Temsilcisi Ersoy Bayhan ve Düzce EYT İl Temsilcisi Mehmet Ali Çelik’in üç ilden gelen gönüllü kadın erkek gurupların biraraya gelmesi ile kurulan organizasyonda Bolu, Düzce Sakarya (BDS) Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) grubu tek dernek ve tek çatı altında ilk genel kurullarını gerçekleştirdi.

Genel Kurul sonrası dernek Başkanı Mehmet Ali Çelik Merkez TV’ye yaptığı açıklamada üç ayrı ilden olsa da aynı idealleri paylaşan fedakar insanların Düzce’de toplanarak kurulan derneğin büyük hedeflerin temini için emeklilikte yaşa takılanların tercümanı olacağını söyledi

Röp. MEHMET ALİ ÇELİK-Başkan

EYT Sakarya Temsilcisi ve yeni Derneğin Yönetim kurulu Üyesi İlhan Korkmaz ve Bolu EYT İl Temsilcisi ve yeni derneğin Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Korkmaz’da Merkez Tv’ye genel kurul sonrası kanaatlerini şu cümlelerle ifade ettiler:

Ersoy Bayhan-Bolu EYT

İlhan Korkmaz-Sakarya EYT

Kurulan EYT(BDS)’nin Sakarya’dan katılan Kadın Kolları Başkanı Züleyha Aktaş’ta “Bizler EYT olarak devletimize yük değiliz. Haklarımızı dernek çatısı altında ifade etmeye devam edeceğiz” dedi.

Züleyha AKTAŞ-EYT (BDS) Kadın kolları Başk.

Bu haber 692 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA İMAM HATİP ORTAOKULU KAYITLARI BAŞLADI
AKÇAKOCA İMAM HATİP ORTAOKULU KAYITLARI BAŞLADI
Başkan Sarıoğlu Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk
Başkan Sarıoğlu Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk