Reklam
Reklam
FESTİVALE DESTEK OLAN İŞ ADAMLARINA BAŞKAN YANMAZ’DAN PLAKET

FESTİVALE DESTEK OLAN İŞ ADAMLARINA BAŞKAN YANMAZ'DAN PLAKET

16 Eylül 2019 - 11:33 - Güncelleme: 16 Eylül 2019 - 11:38

 Belediye Başkanı Okan Yanmaz, 28-30 Haziran tarihleri arasında bu yıl 17.si yapılan Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali için destek olan iş adamlarına teşekkür etti, plaket verdi.

Akçakoca ilçesinde uzun yıllardır yapılmayan ve Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın 31 Mart seçimlerinde göreve  gelmesi ile tekrardan başlayan ve bu sene 17.si gerçekleştirilen Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivaline destek olan iş adamları ile Belediye Sosyal Tesislerinde bir araya gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz iş adamlarına teşekkür ederek desteklerinden ötürü plaket verdi.

Başkan Yanmaz yaptığı konuşmada ise “Akçakoca bir turizm ilçesi. O zaman burada turizm gelirlerinin artması lazım. Bunun için de ne gerekiyorsa biz belediye olarak yapacağız. Ancak bu sadece belediye ile olmaz. İşadamlarımızla birlikte bunu gerçekleştireceğiz.

Bunun ilk aşaması olan festivali başarıyla tamamladık. Bu yaz turizminin gelişmesi için adımlar atmaya başlamıştık ancak yaşadığımız sel felaketi bu sene Akçakoca'da ki turizmi etkiledi. Biz bundan sonra turizmi geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” ifadelerinde bulundu.

Bu haber 529 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tar-Mah-Der Başkanı Gülten  ÖZDEŞ Başkana Teşekkür ettiler
Tar-Mah-Der Başkanı Gülten  ÖZDEŞ Başkana Teşekkür ettiler
Tarihi Ceneviz kalesine Tarihi yayın
Tarihi Ceneviz kalesine Tarihi yayın