Reklam
Reklam
Fındık İçin Toplandılar!

Fındık İçin Toplandılar!

29 Eylül 2019 - 18:08

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Giresun İl Başkanı Yener Türk ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, yeni istihdam imkanı sağlamak adına toplandılar.

ASKON Giresun İl Başkanı Yener Türk, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ile Giresun Ziraat Odası Başkanı ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan’ı ziyaret ederek ikili fikir alışverişinde  bulundular. Ziyaret sonrası temasları ile ilgili açıklamada bulunan ASKON Giresun İl Başkanı Türk, Türkiye’nin en büyük tarım satış kooperatifi, dünyanın ise en büyük fındık üretici birliği olan FİSKOBİRLİK’in ülkemiz için çok önemli bir kuruluş olduğu kadar il ve bölge için de önemli olduğunu belirtti. Türk, “Değerli başkanlarımızla yaptığımız görüş alışverişinde ASKON Giresun İl Başkanlığı olarak ilimiz ekonomisi için ivme taşı konumunda gördüğümüz FİSKOBİRLİK ile sıkı bir işbirliği kurarak, birliğimizin hak ettiği değer ve seviyeye ulaşması noktasında en büyük desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade ettik” şeklinfe ifadeler kullandı.

Türk, ayrıca Lütfi Bayraktar’a ve Nurittin Karan’a ASKON’un Giresun şubesinin yapılanma süreci ve yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi vererek, güçlü bir yönetim oluşturmak için her meslek grubundan iş insanları ile temas halinde olduklarını medyaya aktardı.

Bu haber 583 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maskeler teslim Edildi.
Maskeler teslim Edildi.
Araçlar Dezenfekte edildi
Araçlar Dezenfekte edildi