Reklam
Reklam
Gazetemizden MHP’ye Ziyaret

Gazetemizden MHP'ye Ziyaret

Yeni Akçakoca Haber Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Hüseyin Denizgez ve Yeni Akçakoca Haber Face Tv Genel yayın Yönetmeni Kenan Nergiz, ile birlikte MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve Düzce İl Genel Meclis Üyesi Ergin Özenseli ziyaret etti.

15 Mayıs 2020 - 13:41

Yeni Akçakoca Haber Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Hüseyin Denizgez ve Yeni Akçakoca Haber Face Tv Genel yayın  Yönetmeni Kenan Nergiz, ile birlikte MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve Düzce İl Genel Meclis Üyesi Ergin Özensele nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette Covid 19'un Akçakocamızdaki yansımaları ve Akçakoca ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

İlçe Başkanı Mustafa Özensel Yeni Akçakoca Haber ve Face Tv'nin yapmış olduğu tarafsız ve ilkeli yayınlarından dolayı teşekkür ederek, ziyaret duyduğu memnuniyetini ifade ettiler.

Akçakoca MHP İl Genel Meclis Üyesi Ergin Özensel yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, İl genel meclisi olarak, köylerde yapılan işleri takip ettiklerini sorunları çözmeye çalıştıklarını ifade ederek, bu yapılan işlerle ilgili basını bilgilendirdiklerini ifade etti. İl genel meclis üyesi ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti.

 

Bu haber 697 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YENİCE KÖYÜ TOZ DUMAN İÇERSİNDE
YENİCE KÖYÜ TOZ DUMAN İÇERSİNDE
HÜDAVER GÖSTERİŞLİ’NİN “ACI” GÜNÜ
HÜDAVER GÖSTERİŞLİ’NİN “ACI” GÜNÜ