Reklam
Reklam
Genç Gönüllülerden Anlamlı Ziyaret

Genç Gönüllülerden Anlamlı Ziyaret

07 Ekim 2019 - 10:19

Düzce Gençlik Merkezi gönüllüleri, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla İl Müftülüğünü ziyaret etti.

Düzce Gençlik Merkezi gönüllüleri, Şube Müdürü Fatih Keten ile birlikte “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla İl Müftülüğünü ziyaret etti.

Ziyarette genç gönüllüler, İl Müftüsü Hüseyin Can başta olmak üzere Müftülük personelinin haftalarını kutladı.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden İl Müftüsü Hüseyin Can; “Bu hafta hepimizin haftasıdır. Cami müminlerin kalbidir. Cami, insanlarla hayat bulur. Camiye çocuk, genç, yaşlı, erkek, kadın, engelli, engelsiz, eğitimli, eğitimsiz vb. insanlar hayat verir.

Camiler, ibadet alanları, kütüphaneler, okuma ve çay salonları, gençler ve çocuklar için yapılan gençlik merkezleri ile her kesimin istifade edebileceği mekânlardır. Gençleri ve çocukları çok önemsiyoruz. Müftülük olarak gençlerimizin, çocuklarımızın camiye daha çok gelmeleri ve caminin değerleriyle tanışmaları için yoğun faaliyetler yapıyoruz.

Bu doğrultuda 32 adet Diyanet Gençlik Merkezlerini hizmete açtık. Tatil sezonunda Genç Yaz Kur’an Kurslarında eğitim verdik. Sizin dilinizden sizi anlamak ve sağlam köprüler kurmak için uğraşıyoruz. Siz genç kardeşlerimizi, camilerimize ve gençlik merkezlerimize bekliyoruz.” dedi.

Alternate Text

Alternate Text

Alternate Text

Alternate Text

Alternate Text

  Bu haber 526 defa okunmuştur.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum
  Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
  Maskeler teslim Edildi.
  Maskeler teslim Edildi.
  Araçlar Dezenfekte edildi
  Araçlar Dezenfekte edildi