Reklam
Reklam
Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile ÖZEL RÖPORTAJ

Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile ÖZEL RÖPORTAJ

11 Haziran 2020 - 12:05

Yeni Akçakoca haber Face ve Gazetesi ve Düzce Gazeteciler cemiyeti başkanı Erol tayhan ile birlikte Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı makamında ziyaret edilerek,  yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alındı.

Akçakoca İlçe Stadyumu'nun bakım ve onarımı bittikten sonra hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Stadyumuzun çimi, tartan pisti, soyunma odaları, tirbünlerdeki koltukları yenilenerek modernize edildi. Kısa bir zamanda stadyumun çevre düzenlemesiyle daha güzel hale gelecek. Bunda emeği olan başta Sayın Bakanımıza, milletvekillerimize, valimize, müdürlük çalışanlarmıza ve tüm emek verenle çok teşekkür ediyoruz.

Vatandaşlarımızı Yılın 365 Günü Stadyumdan Faydalanabilecekler

Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak, bakanlığımızın önderliğinde ilçemizin daha güzel, daha sağlıklı ortamlarda spor yapılması imkanını sağlamaya çalışıyoruz.  İnşaallah Akçakocalı gençler, ve Akçakoca halkı stadyumuza gelecekler, yılın 365 günü stadyumdan ücretsiz faydalanabilecekler. Yeni standartlara göre yapılan tartan pistimizde günlük yürüyüşlerini yapacaklar. Tüm Akçakoca halkımızı ve gençlerimizi, İlçe Stadyumunda spor yapmaya davet ediyorum. Stadyumuzu Akçakoca halkına ve Akçakocaspor'a hayırlı olmasını diliyorum.dedi.

Akçakoca İlçe şehir Stadının şu anda yapılan projye ek olarak. düşünülen her iki kalenin arka tarafında bulunan boş alanlar için bilgi verdi. Müdür Yazıcı bu boş alanlar için proje hazırladıklarını ve en kısa zamanda bu alanda, Okçuluk,jimnastik, Güreş ve diğer sportif aktivelerin yapılacağını beyan etti. Gazetemiz tarafında  Bakan Kasapoğlu, Akçakoca’ya yüzme havuzu ve gençlik merkezi sözü vermişti sorusu üzerine, kendileri bize Bakanlığımız tarafından yazılı bir porje verilmediğini söyledi. Bununla ilgili bir proje gelirse gereken tarafımızdan yapılacaktır dedi.  Bakan Kasapoğlu'nun söz verdiği diğer bir proje ise Gençlik merkezi bunun uçun proje yaplıdı ve inşaatına en kısa süre içinde başlanacağını söyledi.

 Akçakocada bu güne kadar hiç yapılmayan bu yüzme havuzunda yetişecek Akçakocalı gençlerimizden bazıları, Sekizyıldır.yüzüyorum hedefim birinci olup ailemi ve Akçakoca halkımı sevindirmek istiyorum. Denizimiz var ama olimpik bir havazumuz maalesef yok. Yüzümediğim için çok üzgünüz hedefim ileride yüzme antrönörü olmak istiyorum ifadelerini kullandılar.

 

 

Bu haber 1436 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
 ”Telafide Ben de Varım” ziyareti
”Telafide Ben de Varım” ziyareti