Reklam
Reklam
Hakan Öztaş; ‘değil özel kalem bu şehir için kurşun kalem...

Hakan Öztaş; ‘değil özel kalem bu şehir için kurşun kalem olurum’

22 Şubat 2020 - 12:32

Akçakoca Belediye başkan yardımcılığı görevini  Şenol Yazgan’a devreden Hakan Öztaş: “Biz Akçakoca için Özel Kalem değil Kurşun Kalem bile oluruz” dedi.

31 mart 2019 yerel seçimlerinden sonra göreve başlayan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ilk yılında belediye başkan yardımcısı olan Hakan Öztaş, başkan yardımcılığı görevini   Şenol Yazgan’a devretti. Öztaş, Devir –teslim töreninde sosyal medyada hakkında çıkan dedikodulara da değindi.

Devir- teslim töreni esnasında kısa bir açıklama yapan Abitaş Genel Müdürü Hakan Öztaş, sosyal medyada hakkında çıkan ‘Özel Kalem’ iddialarına açıklık getirdi. “ Birileri yazıyor çiziyor, biz Akçakoca için yüreğimizi ortaya koyduk. Değil Özel Kalem, bu şehir için Kurşun Kalem bile olurum. Ben bu şehirde  büyümüş bir delikanlıyım, bu topraklarda piştim, yoğruldum. Bu görevden emekli olacak halim de yok, halk bu görevi bize verdi bizde üstümüze düşenin en iyisini yaparak görevimizi tamamlayacağız. Göreceksiniz Okan Yanmaz başkanımız ile çok güzel hizmetler yapacağız “ dedi.

 Makam odası iddialarına da açıklık getiren Hakan Öztaş, makamların gelip geçici olduğunu esas olanın halka hizmet olduğunu söyledi. Oturduğu koltuğu, üzerinde iş yaptığı çalışması masasını görev süresini tamamladığında sırtına yükleyip evine götürmeyeceğini söyleyen Hakan Öztaş, ‘çamur at izi kalsın’ yalanını ortaya  atanların mumu gün gelir  söner ifadelerinde bulundu.

Bu haber 771 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karantinadan kaçanlar hakkında flaş karar! GBT sorgusunda...
Karantinadan kaçanlar hakkında flaş karar! GBT sorgusunda...
Marmara Denizi ile Batı Karadeniz için fırtına uyarısı
Marmara Denizi ile Batı Karadeniz için fırtına uyarısı