Reklam
Reklam
Hasta Nakil Ambulansı 7/24 Akçakocalıların hizmetinde

Hasta Nakil Ambulansı 7/24 Akçakocalıların hizmetinde

Biliyorsunuz seçim zamanı söz verdiğimiz gibi Akçakocalı hemşerilerimizi, vatandaşlarımızı hastalarımızı istedikleri zaman 7/24 istedikleri hastaneye sevk edeceğimizin sözünü vermiştik.

12 Şubat 2020 - 16:24 - Güncelleme: 12 Şubat 2020 - 17:43

Akçakoca  Belediyesi, tam donanımlı Ambulans ile Türkiye’nin her noktasına Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz’ın talimatı ile Akçakoca’da ikamet eden hastaların  sağlık kuruluşlarına nakli sağlanıyor.

Başkan Okan Yanmaz  liderliğinde insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışının kitabını yazan  Akçakoca  Belediyesi, sağlık hizmetlerini de vatandaşın ayağına götürmeye başladı.

ALO 153 ARAMAK YETERLİ

ALO 153 Çağrı Merkezi’ni arayıp, muayene ve tedavi olmak için sağlık kuruluşlarına gitmek istediğini söyleyen vatandaşlar, uzman sağlık personelinin refakatinde tam donanımlı ambulanslarla hastanelere ulaştırılıyor

Akçakoca Belediyesi’nin yeni uygulamaya koyduğu hasta nakil ambulansının ücretsiz hizmeti hakkında açıklama yapan Başkan Yanmaz şu ifadelere yer verdi; Biliyorsunuz seçim zamanı söz verdiğimiz gibi Akçakocalı hemşerilerimizi, vatandaşlarımızı hastalarımızı istedikleri zaman 7/24 istedikleri hastaneye sevk edeceğimizin sözünü vermiştik. Her hangi bir ücret talep etmeden Türkiye Cumhuriyeti’nin her yerine götürme taahhütlünde bulunmuştum.

Bu taahhüdü de gerçekleştirmiş bulunuyoruz.  Ambulansımız tam teşekküllü ambulans olarak sağlık bakanlığımızdan bize verildi. Bu hizmetimizde başladı herkese hayırlı uğurlu olsun, Cenab-ı Allah herkese sağlık sıhhat versin, hastalıktan ve hastanelerden vatandaşlarımız uzak dursun ama onlarsız da biliyorsunuz hayat olmuyor.Hayatın gerçekleri var.Bizde bu hayatın gerçekleri ve zorluklarında, vatandaşlarımıza en iyi şekilde nasıl yardımcı olabiliriz ilkesiyle her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bu haber 645 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Bakan Selçuk'tan açıklama! Öğrencilere ücretsiz dağıtılacak
Bakan Selçuk'tan açıklama! Öğrencilere ücretsiz dağıtılacak