Reklam
Reklam
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MESAJ YAYINLADI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MESAJ YAYINLADI

Düzce il Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit karne ve üniversite sınavı mesajı yayınladı.

15 Haziran 2019 - 14:27

Murat Yiğit;

"Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Veliler, Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz; özveriyle hep birlikte sürdürdüğümüz 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız. 

İlimizde 314 okulumuzda öğrenim gören okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde olmak üzere toplamda 70.862 öğrencimiz karnelerini alarak yaz tatiline başlıyor.

 Öğrencilerimizin ve anne-babaların heyecanla beklediği karnelerle birlikte bir tatil dönemine daha girmiş bulunuyoruz. Tatil, kitap okumak, müze ziyaretleri yapmak, ruhunuzu besleyen filmler izlemek, yeni insanlarla tanışmak, sevdiklerinizi ziyaret etmek, beraber vakit geçirmek vb. etkinlikler ile yeni deneyimler edinmek, öğrenmek ve neşelenmek için harika bir fırsattır.

Saygıdeğer Velilerimiz, sizin tatil planlarınıza ek olarak, Sayın Bakanımızca sizlere gönderilen, öğrencilerimizle birlikte yapabileceğiniz yaz tatili etkinlik önerileri takvimi doğrultusunda, çocuklarınız ile etkili ve verimli vakitler geçirerek onların hayata dokunarak, görerek ve yaşayarak öğrenmelerine katkıda bulunun.

Ayrıca, 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavında çalışmalarının karşılığını almak için ter dökecek öğrencilerimize başarılar diler, onları bu sınava hazırlayan anne, baba, idareci ve öğretmenlerimize sevgi ve saygılarımı sunarım. Mesleklerini dolayısıyla geleceklerini belirleyecek, geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı'nda başarılı olacaklarına inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, karnelerin öğrencilerimiz, aileler ve öğretmenler için hayırlı olmasını ve bundan sonraki dönemlerde de daha güzel başarılara vesile olmasını diliyorum." dedi.

Haber: V. Hançer ÜNNÜ 

Bu haber 285 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Sanal, Hakikatin Yerini Almamalı”
“Sanal, Hakikatin Yerini Almamalı”
 “DÜZCE BAL GİBİ TURİZM KENTİDİR”
“DÜZCE BAL GİBİ TURİZM KENTİDİR”