Reklam
Reklam
İlçe Millî Eğitim Müdürü Ömer EZER’ in Yeni Eğitim...

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ömer EZER' in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

10 Eylül 2019 - 10:22

Bilindiği üzere eğitim süreci, kesintisiz bir yeniden tanımlama ve uygulamadır sürecidir. Bakanlığımız, eğitimde tutulacak ana yolu, gidilecek temel istikameti gösteren 2023 Eğitim Vizyon Belgesini geçen yıl açıkladı. Bizler de bu doğrultuda yeni anlayışı faaliyetlerimizin bütününe yaymayı hedefleyen bir dizi projeyi hayata geçirdik.  

Geçen eğitim öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamladık ve hedeflerimize büyük ölçüde ulaştık.Yeni eğitim öğretim yılında süregelen projelerimizle gelişim yolculuğumuzu azimle, kararlılıkla ve iyi uygulamaların doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla sürdüreceğiz. Güçlü yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın kitap ve diğer kaynaklarla kendilerini geliştirmesi büyük önem taşıyor. Böylece 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda kurumlarımızın niteliğini arttırarak adım adım daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefliyoruz.

Öğrenme yolculuğunuzu çeşitlendirerek sürdürdüğümüz zaman kendimizi, okulumuzu ve hayatımızı yeni baştan keşfederiz. Bu duygu ve düşüncelerle çocuklarımızın, öğretmenlerimizin ve tüm eğitim çalışanlarımızın sağlıklı, huzurlu ve verimli bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.       

Bu haber 333 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sokaklar işsiz dolu
Sokaklar işsiz dolu
İSTANBUL CADDESİ ŞEKİLLENİYOR
İSTANBUL CADDESİ ŞEKİLLENİYOR