Reklam
Reklam
KIŞ TEDBİRLER MASAYA YATIRILDI

KIŞ TEDBİRLER MASAYA YATIRILDI

2019-2020 Yılı Kış Tedbirleri Koordinasyon toplantısı Vali Dr. Zülkif Dağlı ve Bolu Valisi Ahmet Ümit Başkanlığında, Afad toplantı salonunda yapıldı.

07 Aralık 2019 - 11:53

Vali Dr. Zülkif Dağlı ve Bolu Valisi Ahmet Ümit Başkanlığında, Karayolları Genel Müdürü  Abdulkadir Uraloğlu'nun da katılımıyla. AFAD Toplantı Salonunda "Bolu - Düzce Valilikleri 2019 - 2020 Kış Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildi.

Toplantıya Kaymakamlar ve diğer kurum müdürleri katıldı. Merkez, ilçe ve köylerde kış mevsiminde toplumsal hayatı olumsuz yönde etkileyebilecek yoğun kar yağışına ve doğal afetlere karşı yürütülecek çalışmaları ile kurumlar arasında koordinasyonu belirlemek amacıyla gerçekleştirilen toplantıda;  il sınırları içerisinde trafik güvenliğine yönelik olumsuzluklar, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, yerleşim yerlerinde alınacak tedbirler, denetimde görevli personel ve ekip araçlarının yapacağı iş ve işlemler, karayolu işaretlemeleri, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerinin ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından titizlikle takip edilmesi ve uygulamada herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi, kış mevsimi süresince alınması gereken bütün tedbirlerin planlanması ile ilgili konular görüşüldü. 

Resim

Resim

Resim

Resim

Ahmet Ümit ve Dr. Zülkif Dağlı

Bu haber 596 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Maskesiz bu iş başarılamaz."
Kur'an Kursu Öğreticileri için uzaktan eğitimler başlıyor
Kur'an Kursu Öğreticileri için uzaktan eğitimler başlıyor