Reklam
Reklam
MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATINDAN BASIN AÇIKLAMASI

MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATINDAN BASIN AÇIKLAMASI

02 Temmuz 2020 - 10:47

MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI Adına MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel'in basın açıklaması " Sosyal medyada Akçakoca MHP Teşkilatımız hakkında toplumun kafasını karıştırıp, zihnini bulandıran söylemlerle mağdur edebiyatı yapıp gündemde olmaya çalışan kişiye cevap vermeye gerek duymuyoruz ancak kafasında soru işareti oluşan arkadaşlara doğruları söyleme gereksinimi doğduğundan açıklama yapma lüzumu görülmüştür.

MHP Tüzüğümüz gereği parti üyesi olan hiçbir arkadaşın üyeliğini İl ve İlçe Teşkilatları doğrudan düşürme yetkisine sahip olmamakla birlikte Tüzüğümüze  aykırı hareket eden üyelerimizi uyarilarimizi dikkate almadığı taktirde ancak bölge disiplin kuruluna sevketme yetkimiz vardır.

Bunun haricinde üye olmak isteyen vatandaşlarımızın yönetim kurulumuzca uygun görüldüğü taktirde üyelik formlarının istenilen bilgiler dahilinde doldurulup önce il başkanlığımıza ardından MHP Genel Merkezimize ulaştırılarak Genel Merkezimiz İl ve İlçe seçim kurulunun ve Tüzüğümüzün belirlemiş olduğu kurallar neticesinde üyeliğin kabulü yada pasife düşürülmesi  yetkisine sahip tek kurumdur. Yani İlçe Teşkilatımız bugüne kadar yetkisi dahilinde olmadığı için hiç kimseyi partimizden atmamış, disipline vermemiş  ya da uyeligini pasife düşürmemiştir.

Çamur at izi kalsin mantığı ile yada magdur edebiyati yaparak, ya da partimiz dışında ki diğer partilerle farklı platformlarda  hareket ederek MHP ye ve Akçakoca İlçe Teşkilatına zarar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI

Bu haber 1202 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Orman Zararlıları ile Mücadele Dairesi Başkanı Fatih Ülküdür Bolu’da
Orman Zararlıları ile Mücadele Dairesi Başkanı Fatih Ülküdür...
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER