Reklam
Reklam
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ VATANDAŞLARIMIZA DAHA İYİ HİZMET...

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ VATANDAŞLARIMIZA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN FAZLA MESAİ YAPACAK

05 Mart 2020 - 11:30

Düzce Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gümüşova, Gölyaka, Kaynaşlı ve Yığılca İlçe Nüfus Müdürlükleri’nde randevusuz olarak, Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü’nde ise, randevulu veya randevusuz olarak T.C. Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi başvuruları alınmaktadır. Randevular, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün (Alo 199 veya www.nvi.gov.tr) adresinden alınabilmektedir.

İçişleri Bakanlığı’nın 11/12/2019 tarihli Onayı ile 02/03/2020 - 31/12/2020 tarihleri arasında, Nüfus Müdürlükleri vatandaşlarımıza ve sınava girecek öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için fazla mesai yapacaklardır.

Bu kapsamda, Düzce Valiliği’nin 11/02/2020 tarihli Olurları gereğince, ilimiz merkezinde, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü hafta içi 17.30 - 19.00 saatleri arası, hafta sonlarında Cumartesi günü 08.30 - 14.30 saatleri arası, ilçelerde ise Kaymakamlar tarafından belirlenen saatlerde fazla mesai yapacaktır. Ayrıca, Nüfus Müdürlükleri, ÖSYM veya Sınav Kurulu’nun belirleyeceği tarih ve saatlerde Pazar günleri de açık bulundurulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 558 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gazetemizi ziyaret etti
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gazetemizi ziyaret etti
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER