Reklam
Reklam
SAADET’TEN KADİR GECESİ KUTLAMASI

SAADET'TEN KADİR GECESİ KUTLAMASI

Saadet Partisi Akçakoca ilçe başkanı Mustafa Zorlu Akçakoca'lıların Kadir gecesini kutladı.

18 Mayıs 2020 - 18:44

Saadet Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Zorlu Kadir Gecesinin duaların kabul olduğu bir gece olduğunu belirtip bu gecenin hürmetine İslam Âleminde akan kanın durmasını, yaşanan zulümlerin sona ermesini ve tüm Müslüman kardeşlerimizin huzura ermesini Rabbimden temenni ederim dedi.
Zorlu, İslam Aleminde akan bu kanın müsebbibi olan şer güçlerin bir an önce yapılan bu zulme son vermesini ve kanlı elini Müslümanların üzerinden çekmesini söyledi. D-8 aktif hale gelmeden Orta Doğu’ daki sıkıntıların çözülmeyeceğini ekleyen Zorlu, Mısırda yaşanan darbe sonucu batıdaki şer güçlerin kendi putlarını kendi elleriyle yediklerini belirterek demokrasiyi ancak kendi köleleri işbaşındayken hazmeden bir toplum ancak darbeye darbe diyemez dedi.

 
Son olarak tüm Müslümanların bu gece semaya ellerini açarak kardeşlerine dua etmesini isteyen Zorlu, dua müminin silahıdır, zorda olan tüm kardeşlerimize dualarımızda yer ayırıp tüm İslam Âleminin kurtuluşu için dua edelim, Tüm İslam Âleminin Kadir Gecesi mübarek olsun dedi.

 

Bu haber 1077 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakoca Spor BAL liginde
Akçakoca Spor BAL liginde
Akçakoca'da taksi ve toplu taşımaya korona denetimi
Akçakoca'da taksi ve toplu taşımaya korona denetimi