Reklam
Reklam
“ŞAMPİYON” BEBEKLER YARIŞTI

“ŞAMPİYON” BEBEKLER YARIŞTI

03 Kasım 2019 - 13:57

BEBEKLER SAKİN; ANNE-BABALAR HEYECANLANDI

Düzce Özel Çağsu Hastanesi tarafından her yıl yapılmakta olan geleneksel “Şampiyon Bebekler “yarışması büyük bir heyecana sahne oldu. Düzce Krempark’ta yapılan yarışmada bebeklerden daha çok anne ve babaların heyecan duydukları gözlenirken 90 bebek yaş guruplarına ayrılarak sistemli olarak yarıştı.Yarışmada dereceye giren bebekler yarış sonrası ödüllendirildi.

Düzce Kent Park’ta yapılan “Şampiyon Bebekler” yarışmasını organize eden Düzce Özel Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın, çocukların bu tür yarışmalarla sosyalleşmelerinin de sağlandığını belerterek “Düzce Özel Çağsu Hastanesi olarak bu tür etkinliklere devam edilecektir” dedi.

İSMAİL ALTIN-ÖZEL DÜZCE ÇAĞSU HAST. MÜD.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Rıfak Can Öztürk’te hastane olarak bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirterek “önemli olan birinci olmak değil bu tür organizasyonlarla sosyalleşmeyi sağlamak” dedi.

DR. RIFAT CAN ÖZTÜRK-Çocuk Sağl. Ve Hast. Uzm.

Yarışma sonunda 1. Senem Yağız İntepe olurken; Derinnaz Atasoy ikinci, Mert Alsat Ergün’de üçüncü olarak ödüle layık görüldüler.

Birinci olan bebek Yağız İntepe’nin annesi Senem Bayrak İntepe Merkez Tv’ye yaptığı açıklamada öncelikle Özel Düzce Çağsu Hastanesi’ne ve Dr. Rıfat Can Öztürk’e teşekkür ederek “Böyle bir organizasyonla hem eğlendik hem çocuklarımızı eğlendirdik. Bu sayede dostluklar arkadaşlıklar artmış oldu. Toplum olarak bu tür etkinliklere ihtiyacımız var.” dedi:

SENEM BAYRAK İNTEPE

Yarışma sonrası ilk üçe giren bebekler ödüllendirildi. Ödül töreninde Özel Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Rıfat Can Öztürk, Düzce Krempark Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sinem Yanar ile Düzce Özel Çağsu Hastanesi

Hakla İlişkiler Müdürü Merve Konak başta olmak üzere yarışmaya katılan bebeklerin anne babaları ve çok sayıda izleyici hazır bulundu.

Bu haber 568 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tar-Mah-Der Başkanı Gülten  ÖZDEŞ Başkana Teşekkür ettiler
Tar-Mah-Der Başkanı Gülten  ÖZDEŞ Başkana Teşekkür ettiler
Tarihi Ceneviz kalesine Tarihi yayın
Tarihi Ceneviz kalesine Tarihi yayın