Reklam
Reklam
Sektörün Aradığı Niteliklere Uygun Mezunlar Veriyoruz

Sektörün Aradığı Niteliklere Uygun Mezunlar Veriyoruz

05 Ağustos 2020 - 19:10

Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğü’nün düzenlediği Tercih Programı’nda İletişim ve Tanıtım Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert’in konuğu olan Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hüsrev Çelik önemli bilgiler paylaştı.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Meslek Yüksekokulu’nun 1992 yılında kurulduğunu ve oldukça köklü bir Meslek Yüksekokulu olduğunu vurgulayarak sözlerine başlayan Dr. Öğr. Üyesi Çelik, Meslek Yüksekokulu’nun Batı Karadeniz’in incisi Akçakoca’da Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile birlikte aynı yerleşkenin içerisinde bulunduğunu ifade etti.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Meslek Yüksekokulu bünyesinde; Bilgisayar Programcılığı, Dış Ticaret, Gıda Teknolojisi, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Adalet Programı’nın yer aldığı bilgisini paylaşan Ahmet Hüsrev Çelik, her programın kendisine ait laboratuvarı ve uygulama alanlarının olduğunu söyledi.

Adalet bölümü hariç diğer bölümlerde 30 gün zorunlu staj olduğunu dile getiren Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi, öğrencilerin bölümlerine uygun istediği yerde ve firmada staj eğitimini tamamlayabileceklerini ifade etti. Öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak birçok etkinlik düzenlediklerini açıklayan Dr. Öğr. Üyesi Çelik, düzenlenen bu etkinliklerde başarılı firma temsilcileriyle de öğrencileri bir araya getirdiklerini ve onların deneyimlerini öğrencilere aktardıklarının altını çizdi.

Alanında uzman, genç ve istekli bir akademik kadro ile çalışmalarını yürüttüklerini söyleyen Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hüsrev Çelik, tercih yapacak öğrencilere başarı dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Ek küçük resmi

Ek küçük resmi

Düzce Üniversitesi-Haber Metni.docx

16 KB

Bu haber 469 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amatör müsabakalar ekim ayı sonuna ertelendi
Amatör müsabakalar ekim ayı sonuna ertelendi
Başkan Sarıoğlu, yol asfalt çalışmalarını inceledi
Başkan Sarıoğlu, yol asfalt çalışmalarını inceledi