Reklam
Reklam
TARİHİ MAHALLEDE TARİHİ YAYIN

TARİHİ MAHALLEDE TARİHİ YAYIN

31 Mayıs 2020 - 16:34 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 12:49

Akçakoca’nın Amiral Gemisi Yeni Akçakoca Haber Face Tv Koronovirüs salgınından sonra Devletin verdiği izin nedeni ile yaklaşık üç aydan beri kapalı olan tarihi Mahalle pazarının açılması nedeni ile Tarihi Mahalleden canlı yayınla Akçakocalılara hem yeni bilgi hemde haber niteliğinde tarihi yayın yaptı. Yeni Akçakoca haber Grub başkanı Hüseyin Denizgez’in öncülüğünde Kenan Nergiz ve Nejat Özdeş’in sunduğu program Akçakocada ve Akçakoca dışında olan şehir dışındaki Akçakocalıların büyük ilgisini çekti.
Pazar girişinden itibaren esnaflar ile yapmış olduğumuz görüşmelerde Mahalle esnaflarımız üç aylık aradan sonra pazarımızın  açılmasından memnuniyet duyduklarını belirttiler. Tar. Mah.Der.Bşk. Gülten Özdeş tarihi mahallenin tekrar açılması nedeni ile Devletimizin bize vermiş olduğu talimatları uygulayarak ve hijyen kurllarına uyarak pazarımızın geleceğine ışık tutmaya çalışıyoruz.dedi. Yukarı Mahalle Muhtarı mehmet Karabıyık ise Mahalle pazarının koronovirüsünden sonra normal sosyal hayata ve mahalle pazarımıza kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Tüm Akçakocalıları ve misafirlerimizi pazarımıza bekliyoruz dedi. Ekibimizi canlı yayın yaptığ esnasında Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz ve eşi Umut ışığı koordinatörü Nursen Yanmaz Tarihi Mahalle pazarına geldiler. Ekibimizin yanına gelen Başkan Yanmaz Yeni Akçakoca Haber Face Tv mikrofanlarına Akçakocanın Amiral gemileri Tarihi Mahalle ile Yeni Akçakoca Haber Face Tv’nin bir arad olmasından ve kendisininden burada bulunmasından memnuniyet duyduğunu belirtedek Akçakocalıları ve Akçakocaya gelecek tüm misafirleri buraya davet ettiğnin salgın dolayısı ile ara verdiğimiz hizmetlere devam edeceklerini belirtti.

Bu haber 19534 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fatıma ERMAN BAĞCI
    7 ay önce
    0-18 yas arasi gençlerin ve çocuklarımızın dışarı çıkış günleri ve saatleri göz önünde bulundurularak tarihi yukari mahallenin cuma günü de açılmasını istiyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cuma Hutbesi - 22 Ocak 2021
Cuma Hutbesi - 22 Ocak 2021
Vali Atay bir dizi incelemelerde bulundu
Vali Atay bir dizi incelemelerde bulundu