Reklam
Reklam
TELEFON CANKURTARANLARI..!

TELEFON CANKURTARANLARI..!

22 Mayıs 2020 - 12:50

*Her kurumda olması gereken örnek bunlar.

*İşte size TELEKOM’UN CANKURTARANLARI..!

Aslında her kurumda olması gereken “can”lar bunlar.Cankurtaran sadece “Hastane” “Emniyet” “Yangın” gibi kurumlarda değil belki “her kurumda olması” gereken canlar olarak düşünülmeli..

Bunun bir örnek ve teşvik olarak algılanmasını yaptığımız işin manevi sorumluluğu düşünerek düşünerek böyle bir haberi yapma ihtiyacı hissettiğimizi böyle bir haberi yaptığımızı belrtmek isteriz.

Hele hele Korona Virüs (Corona-19) hadisesiyle birlikte evlere bağlanan insanlarımız için en fazla ihtiyaç duyulan telekominasyonun sağlıklı ve sorunsuz devam etmesi düşünüldüğünde “arazide mekan zaman mefhumu tanımadan” 7/24 aralıksız fedakarca çalışan TELEKOM’un “CANKURTARANLARI”nı unutmamamız gerekiyor.

İşte onları yine bir arıza esnasında çalışırken yakaladık. Fotoğraf çekilmesinden de çekinen bu ekip işte TELEKOM’UN CANKURTARANLARI..

Kemal Yılmaz ve Kadir Ayyıldız, kurumları Telekom’un acil çağrı ve talepleri karşısında hiçbir mazeret belirtmeden koşan “Cankurtaran” onlar..! Telekom’un Cankurtaranları. Başka bir değişle “TELEFONUN CANKURTARANLARI..!”

Bu kez kendilerini bu korona virüs günlerinde bu defa OSB-Duraklar Telefon-İnternet hattında yaptıkları çalışma esnasında görüntüledik.

*Haber-Foto:Erol Tayhan(Objektif Ajans))

Bu haber 381 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Restoran, kafe ve otellerin açılış tarihi belli oldu!
Restoran, kafe ve otellerin açılış tarihi belli oldu!
GAZETEMİZE GURBETTE MESAJ
GAZETEMİZE GURBETTE MESAJ