Reklam
Reklam
TEZCAN SOLMAZ TİGAD İL TEMSİLCİSİ OLDU

TEZCAN SOLMAZ TİGAD İL TEMSİLCİSİ OLDU

23 Şubat 2021 - 15:41

İnternet haberciliğinin yasalaşması konusundaki çabaları ile gündeme gelen Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği( TİGAD) illerde temsilcilik atamalarına başladı. Düzce İl Temsilcisi ise gazeteci Tezcan Solmaz oldu.

Özellikle internet yasasının TBMM’de kabul edilmesi için yaptığı ziyaretler ve çalışmalar ile tanınan Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Dernek kısa sürede 60 ilde temsilcilik atamalarını gerçekleştirerek çalışmalarını ülke geneline yaymaya başladı.  TİGAD tarafından Düzce İl Temsilciliği’ne ise Demirören Haber (DHA) Ajansı Düzce Temsilcisi, Düzce Son Haber İmtiyaz Sahibi Gazeteci Tezcan Solmaz atandı.

İnternet mecrası üzerinden okurlarına hizmet veren Basın-Yayın Kuruluşlarının hak kayıplarını gidermek, daha iyi ve eşit şartlarda çalışabilmeleri için Sivil Toplum Kuruluşu olarak harekete geçtiklerini dile getiren TİGAD Düzce İl Temsilcisi Tezcan Solmaz; “ Resmi olarak Türkiye genelinde yapılanmaya giden Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği Düzce il Temsilcisi olarak atanmış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören Genel Merkez yöneticileri ile siz değerli okuyucularıma teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: DÜZCE YEREL HABER
Bu haber 2852 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TESK, esnaf için Erdoğan'dan 9 maddelik talepte bulundu!
TESK, esnaf için Erdoğan'dan 9 maddelik talepte bulundu!
Vatan Partisi'nden gazetemize ziyaret
Vatan Partisi'nden gazetemize ziyaret