Reklam
Reklam
U 15 küçük yıldızlar il seçmesinde fırtına olup estiler

U 15 küçük yıldızlar il seçmesinde fırtına olup estiler

Akçakocalı İş adamlarına sesleniyorum Akçakoca güreş takımım güreş de ilde .bölge ve Türkiye şampiyonalarında Akçakacayı temsil ediyoruz ama hiçbir iş adamı bize destek çıkmıyor.

13 Ocak 2020 - 11:12

Antrenör Recai Taşgit Hoca Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında " Düzce de yapılan U 15 küçük yıldızlar il secmesinden Akçakoca halk eğitim merkezi kursiyer güreşçilerinin temsil ettiği Akçakoca güreş takımı güreşçileri 41 kiloda Gökmen Öztürk 3. cü. 44 kiloda Hürkan Altay 3 cü 48 kiloda Caner Akyüz 3 cü 52 kiloda Sercan Yiğit 2 ci.62 kiloda Tahir Yatkın 2 ci ve 68 kiloda Berkay pusat Taşran 1 ci olmuşlardır.Antrenörler olarak kendilerine ve Akçakoca halk eğitim merkezi müdürlüğü ne ilçe gençlik spor müdürlüğü ne ve bizlerden desteğini eksiltmeyen Belediye Başkanı Okan Yanmaz'a ve emegi geçenlere teşekkür ederim"dedi.

 

Düzcede  yapılan okul sporları yıldızlar güreş müsabakasında. Akçakoca halk eğitim merkezi güreş kursiyer güreşçilerin den Akçakoca Mustafa Açık Alın orta okulu öğrecilerinden 41 kiloda Hürkan Altay 1 ci 75 kiloda Emirhan özdemir 1 ci ve grekoromen de 85 kiloda Halil ibrahim Göbül 1 olmuşlardır.Aynı okuldanTunaAran.secan yiğit.gökmen öztürk.caner akyüz.berkay pusat taşran. ikinci ve talha kutay ve ibrahim karakuş üçünçü .Akçakoca Bahattin güçlü orta okulundan onur sala ve Berk öztürk 2 .Akçakoca Hamiyet sevil orta okulundan Ali Doğukan Can 2 oldular.
 
Antrenör Recai Taşgit Hoca "Akçakocalı İş adamlarına sesleniyorum Akçakoca güreş takımım güreş de ilde .bölge ve Türkiye şampiyonalarında Akçakacayı temsil ediyoruz ama hiçbir iş adamı bize destek çıkmıyor .Bu güreşçilerime sponsor olarak bize destek vermesini istiyorum.Güreş ata sporu destek sizden başarı bizden inşallah"

 

Bu haber 615 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fındık üreticileri tekelcilerin pençesinde
Fındık üreticileri tekelcilerin pençesinde
Nostaljik Tren Sefere Başladı
Nostaljik Tren Sefere Başladı