Reklam
Reklam
Ümran Boru yönetimi ile görüştü

Ümran Boru yönetimi ile görüştü

04 Ocak 2020 - 16:24

Akçakoca sapağında  faaliyet gösteren ve yılbaşı öncesi 19 işçiyi işten çıkaran Ümran Boru Fabrikası’nı ziyaret eden MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz,  işçilerin tekrar geri alınması için fabrika yetkilileri ile görüştü.

Beraberinde ilçe Başkanı Mustafa Özensel ve İGM üyesi Engin Özensel ile birlikte Akçakoca’da çeşitli temaslarda bulunan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Çelik boru sektörünün 3 önemli firması Ümran Boru, Çınar Boru ve MMZ Onur Boru Fabrikalarını ziyaret etti.  Yılmaz, Ziyarette fabrikaların üretim çalışmaları ile ekonomik durumları hakkında bilgi aldı.

Kamuoyunu merakla beklediği en önemli görüşmelerden bir olan Ümran Boru Fabrikasında yetkililerle görüşen Yılmaz, yılbaşı öncesi 19 işçiyi işten çıkartan ve alınan bilgilere göre 30  işçiyi daha çıkaracağı öğrenilen Ümran Boru Fabrikası yetkililerinden bilgi aldı.

Fabrika yönetimi ile  MHP heyeti tarafından yapılan görüşmenin detayları kamuoyu ile paylaşılmazken, Ümit Yılmaz’ın, görüşme sonrası fabrika önünde akıbetlerini bekleyen işten çıkarılan işçilerle görüşme yaptığı öğrenildi.

Bu haber 1161 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Tatil, Çocukların Aileleriyle Birlikte Eğlenme Dinlenme Yenilenme Sürecidir”
“Tatil, Çocukların Aileleriyle Birlikte Eğlenme Dinlenme...
Düzce’de maden sahaları denetlendi
Düzce’de maden sahaları denetlendi