Reklam
Reklam
ÜNİVERSİTE VE ŞEHRİN YÖNETİCİLERİ BİRARADA

ÜNİVERSİTE VE ŞEHRİN YÖNETİCİLERİ BİRARADA

03 Aralık 2019 - 10:37

Düzce Üniversitesi Öğrenci işleri Daire Başkanlığı ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 3. Uluslararası Öğrenci Çalıştayı'nda, Düzce Üniversitesi yönetimi ve şehrin yöneticileri yabancı uyruklu öğrencilerin istek ve önerilerini dinledi.

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen çalıştaya; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Okan Özkasap, Düzce Valiliği Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Musa Zeki, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Necmi Köröğlu, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürü İsmail Çağran, İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yurt Müdürü Coşkun Zabunoğlu ve Düzce Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Reşat Ekinci katıldı.

Düzce Üniversitesi yöneticileri ve Düzce’nin idaresinde söz sahibi olan yöneticilerle bir araya gelen yabancı uyruklu öğrenciler, istek ve önerilerini, merak ettikleri diğer konuları doğrudan ilgili kişilere aktarma şansı buldu.

Düzce Valiliği Kardeşlik Akrabalık ve Dayanışma İletişim Merkezi (KADİM) ve Uluslararası Öğrenci Derneği’nin de katıldığı çalıştayda, yabancı uyruklu öğrencilerin üniversite yaşamını kolaylaştırma, şehre ve ülkeye uyumlarını artırma adına değerlendirmelerde bulunularak, yapılacak çalışmalara ilişkin planlamalar paylaşıldı.

Bu haber 516 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakoca'da taksi ve toplu taşımaya korona denetimi
Akçakoca'da taksi ve toplu taşımaya korona denetimi
Maske denetimi gece gündüz devam ediyor. Ancak...
Maske denetimi gece gündüz devam ediyor. Ancak...