Reklam
Reklam
ÜST YÖNETİM TOPLANMIŞ

ÜST YÖNETİM TOPLANMIŞ

*Düzce Belediyesindeki üst yönetim kurulunun görev ve yetkisi nedir?

20 Kasım 2019 - 17:18

*Düzce Belediyesindeki üst yönetim kurulunun görev ve yetkisi nedir?

*Belediye Meclisi’nin konuyla ilgili yorumları merak konusu.!

Düzce Belediyesi basın birimi basına geçtiği haberde “Düzce Belediyesi Üst Yönetim Kurulu’nun belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında toplandığı haberi paylaşıldı.

“65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye üst yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yaptı” cümleleriyle başlayan haberin devamında toplantıda “İstanbul Caddesi Bisiklet Yolu projesinin Melen Su Park’a kadar uzatılması yönünde çalışma yapılması kararlaştırıldı.” denildi.

BAŞKAN ÖZLÜ, ÜST KURUL YÖNETİMİ’NE BAŞKANLIK ETTİ

Haberin devamında şu görüşlere yer verildi:

“Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Üst Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık yaptı. Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıda üst yönetim üyeleri ile bir araya gelen Başkan Özlü ilk olarak İstanbul Caddesi Bisiklet Yolu projesi hakkında istişarelerde bulundu. Projenin yalnızca cadde boyunu değil, şehrin belirli noktalarına uzatılması konusunda fikir alışverişinde bulunan heyet, proje devamının ilk etabında şehir merkezi ile Melen Su Park arasında bağlantı kurulması açısından Bisiklet Yolunun Hastane Caddesi ve devamında Melen Su Park’a kadar uzatılması yönünde çalışma yapılmasını kararlaştırdı.

ASAR SUYU PROJESİ

Toplantıda Asar Suyu Projesini de görüşen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, proje ofisinin hazırladığı fizibilite çalışmalarını inceleyerek alana uygulanacak proje örneklerinin hazırlanması yönünde talimat verdi. Konu hakkında kısa bir açıklamada bulunan Başkan Özlü “Asar Suyu Türkiye çapında üne kavuşacak bir mevki olacak. Burası için uzman arkadaşlarımız çalışıyor, ön hazırlıkları tamamladılar. Şimdi de proje örnekleri hazırlayacağız. Ulusal çapta bir yarışma düzenleyeceğiz. Birinci olan projeyi Asar Suyunun iki yanına uygulayacağız. Düzcemiz, Düzce’de yaşayan kardeşlerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Bunun için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Düzce Belediyesi Basın Bölümü’nden gelen haberi bizler medya mensubu olarak haberi “yorumsuz” aktardık.

Bu haber 598 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düzce turizmden hak ettiği payı alacaktır.
Düzce turizmden hak ettiği payı alacaktır.
AKÇAKOCA İMAM HATİP ORTAOKULU KAYITLARI BAŞLADI
AKÇAKOCA İMAM HATİP ORTAOKULU KAYITLARI BAŞLADI