Reklamı Geç
Reklam
Reklam
VALİ ATAY VE BAŞKAN YANMAZ’DA HAYIRSEVERE TEŞEKKÜR

VALİ ATAY VE BAŞKAN YANMAZ’DA HAYIRSEVERE TEŞEKKÜR

15 Ekim 2021 - 18:52

Düzce Valisi Cevdet Atay Akçakoca ilçesi Ayazlı Mahallesine yapımı tamamlanmak üzere olan Aile Sağlığı Merkezi hizmet binasının yapımını üstelenen hayırsever Burhan Özdemir ve Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile protokol imzaladı.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca ilçesi Ayazlı Mahallesine yapımı tamamlanmak üzere olan Aile Sağlığı Merkezi hizmet binasının yapımını üstelenen hayırsever Burhan Özdemir ve Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile protokol imzaladı.

AFAD binasında bulunan  Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Vali Atay, Akçakoca  Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile hayırsever Hayırsever Akçakocalı iş adamı Burhan Özdemir   katıldı. Vali Atay törende yaptığı konuşmada, hayırseverlerin kamu hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için destek ve katkı verdiklerini ifade ederek, “Bugüne kadar birçok alanda önemli hayırlara imza atan hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Akçakoca’mız ihtiyaç duyduğu alanlarda kamu hizmetlerini daha iyi yürütebilmek için bu çalışmaları kurumlarımızla, belediyelerimizle devam ettiriyoruz.’’ Dedi.

Akçakoca  Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ise; “Akçakoca’mıza böyle bir kurumu kazandırdıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırsever Burhan Özdemir  ise yapılan hizmetlerin vatandaşa ve devlete hayırlı olmasını temenni ederek, bu tesisin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından,Akçakoca İlçesi Ayazlı Mahallesinde tamamlanmak üzere olan  “Orhan Özdemir Aile Sağlığı Merkezi”nin yapımına ilişkin protokolü Vali Atay, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet  Okan Yanmaz, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, Hayırsever Burhan Özdemir’le birlikte imzaladı.

İmzalanan Protokolün ardından Düzce Valisi Cevdet Atay , Hayırsever Akçakocalı iş adamı Burhan Özdemir’e plaket verdi.

Bu haber 422 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ BELLİ OLDU
GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ BELLİ OLDU
Akçakoca Hamsi Festivali
Akçakoca Hamsi Festivali
Reklamı Geç