Reklam
Reklam
Yanmaz Üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladı

Yanmaz Üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladı

15 Ekim 2019 - 13:35

Belediye Başkanı Yanmaz Üniversite öğrencilerinin sorularını cevapladı.
 Başkan M.Okan Yanmaz , Çankaya Üniversitesi Şehir ve bölge planlama bölümü öğrencileri  ile bir araya geldi.


Açılış konuşmalarından sonra soru-cevap şeklinde yürütülen program renkli görüntülere sahne oldu. Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Başkan yanmaz, gençlerin gönlünü fethetti. Genç bakışı her daim önemsediğini, gençlerin özgüvenli geleceğe dair düşüncelerinin, ülkemiz adına umut verdiğini belirten Başkan yanmaz, ''Hepiniz büyük başarılar elde eden kardeşlerimizsiniz. İnşallah çok daha zoru başaracak ve güzel işler yapacaksınız.

Hem özel hayatınızda hem kariyer hayatınızda sizlere başarılar diliyorum. Zorlukların karşınıza çıkmaması temennisindeyim. Genç bakışı çok önemsiyorum. Modern dünyaya ayak uydurmalı ve bunun için de sizin bakışınızı yakalamak zorundayız. Gençliğimizi yani sizleri önemsiyoruz. Elimizden geleni yapmanın gayreti içerisindeyiz'' dedi.


Konuşmanın ardından Başkan Yanmaz , üniversite öğrencilerinin sorularını cevaplandırdı.
Akçakoca'nın tarihi ekonomisi ve turizmi ile ilgi yöneltilen soruları cevaplayan başkan Yanmaz ,''bölgenin en önemli gelir kaynaklarından birinde fındık olduğunu ifade etti.
Batı Karadeniz'in incisi olarak adlandırılan Akçakoca'yı daha ilerilere daha yaşanlabilir bir kent haline getirmeyi planlıyoruz.''dedi

Bu haber 575 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KADES uygulaması nedir?
KADES uygulaması nedir?
Akçakoca'da 'Kadına Şiddete Hayır' standı açıldı
Akçakoca'da 'Kadına Şiddete Hayır' standı açıldı